Za pol dňa vyhral v Tipsporte takmer 21 000 EUR

Publikované 19.05.2017, autor: Redakcia

V nedeľu si istý futbalový expert stavil v Tipsporte tiket s obrovským množstvom udalostí. Boli na ňom výlučne futbalové stretnutia z celej Európy. Vďaka predčasnej výplate zarobil za jedno popoludnie vyše 20 000 Eur.

Prvá polovica bez červených kariet

Tipér s nickom honzek86 sa nebál obrovského množstva zápasov na tikete. Napočítali sme ich až 25 a dali by sa pomyselne rozdeliť na dve polovice. V tej prvej predpokladal, že v stretnutiach nedostane žiaden hráč červenú kartu. To je v dnešnom futbale pomerne náročná úloha. Nevyhol sa pritom ani anglickej lige, ktorá je známa svojou tvrdosťou aj vysokým výskytom červených kariet.

Zo Španielska napríklad zvolil zápas medzi Betisom Sevilla a Atléticom Madrid. Kde sú hlavne hostia známi svojím nasadením a zákrokmi na hranici pravidiel. Napriek tomu sa však honzek86 nemýlil a ani v jednom stretnutí sa nečervenalo.

Druhá polka s množstvom gólov

V druhej polovici tiketu sa sústredil na počty gólov v jednotlivých zápasoch. Tu tiež príliš nekombinoval a v každom stretnutí predpokladal tri a viac gólov. Vo všetkých zápasoch, okrem jedného, padli dokonca štyri a viac gólov. Ten jediný bol z talianskej ligy medzi Sassulom a Interom Miláno. Hostia vyhrávali 0:2 a dvadsať minút pred koncom iba znížil domáci Éder. Z talianskej ligy si vybral aj šláger medzi AS Rím a Juventusom. V tom padli do 70. minúty až štyri góly. Čo bolo pomerne prekvapujúce, hlavne pri defenzívnej kvalite Juventusu.

Predčasná výplata priniesla takmer 21 000 Eur

Posledným stretnutím bol zápas medzi Chelsea a Watfordom. Zápas to bol poriadne divoký a červená karta je v takýchto stretnutiach vždy na spadnutie. Honzek86 preto nečakal a zvolil predčasné vyplatenie tiketu. Zaujímavá ukážka ako tipovať veľa udalostí na tikete. Pripomíname aj vklad na úrovni 40 Eur, kurz okolo 660 a celková výhra 20 908 Eur bola na svete.

Autor článku: Redakcia

V redakcii pre vás deň čo deň pripravujeme zaujímavé informácie zo sveta športu a stávok. Baví nás, informovať vás!

Tipujte v Tipsporte a získajte 20 eur zadarmo a vstupný bonus 4 000 eur!