Zahrajte si vo Fortune štedrý vianočný maratón

Publikované 03.12.2017, autor: Bc. Miroslav Kováčik

Stávková kancelária iFortuna.sk pripravila pred najkrajšími sviatkami roka súťaž o 20-tisíc eur. Využite aj vy jej štedrosť a zapojte sa do vianočného maratónu, ktorý sa začína v utorok 5. decembra 2017.

Podajte si denne tiket aspoň za tri eurá

Pravidlá súťaže nie sú nejako zložité, stačí vedieť jednu podstatnú informáciu.

Každý deň od  5. – 17. decembra 2017 je potrebné podať si v stávkovej kancelárii Fortuna aspoň jeden tiket v hodnote minimálne 3 eur. V tomto prípade nejde o súhrnnú hodnotu počas dňa, ale o jeden konkrétny tiket.

Už tradične sa nezarátavajú LIVE tikety ani stávky podané na e-Športy. Súťaž je určená najmä pre používateľov hráčskeho konta na webe www.ifortuna.sk, ale takisto sa do nej môžu zapojiť aj hráči tipujúci na pobočkách. Obsluhujúcemu personálu je však nutné predložiť členskú kartu.

Balík peňazí je rozdelený do viacerých kategórii

Vieme ako hrať, tak si povedzme aj ceny súťaže. Fortuna vyžrebuje celkovo 133 výhercov, ktorí si rozdelia obrovský balík 20-tisíc eur.

  • Prvou cenou je suma 3000 eur, druhá je o tisícku nižšia a tretia je v hodnote 1000 eur.
  • Okrem toho ďalších desať šťastných výbercov získa po 500, 300, 100 eur a stovka tipujúcich dostane ako cenu útechy 50 eur.

Zoznam všetkých hráčov, ktorí dodržania pravidlá hry a budú vyžrebovaní, zverejní stávková kancelária Fortuna 18. decembra 2017 na svojej stránke a tiež facebookovom profile. Výhry budú svojim majiteľom pripísané na hráčske účty dva dni pred Štedrým dňom.

Liga majstrov, hádzaná či florbal

Ponuka stávkovej kancelárie bude bohatá aj v nasledujúcich dňoch. Okrem dostatočnej porcie futbalu či hokeja si prídu na svoje napríklad aj priaznivci hádzanej, pretože v Nemecku sa začal v poradí 25. svetový šampionát žien. Navyše, stále pokračujú aj MS vo florbale, ktoré hostí hlavné mesto Slovenska. Naše reprezentantky v základnej skupine nadeľovali súperom dvojciferné debakle, čím sa môžete inšpirovať aj pri tvorbe vášho tiketu v minimálnej hodnote 3 eur. Tento týždeň sa môžete tešiť na zápasy Ligy majstrov, Európskej ligy či v nedeľu na atraktívne manchesterské derby.

Autor článku: Bc. Miroslav Kováčik

Baví ma stávkovanie, aktívne sledujem športové dianie a študujem žurnalistiku na Filozofickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave.