Znásobte svoje výhry vo Fortune vďaka novým bonusom!

Publikované 05.04.2018, autor: Redakcia

V čase svojho uvedenia potešil nákup bonusov za klubové body každého tipéra stávkovej kancelárie iFortuna.sk. V apríli sa hodnoty týchto bonusov ešte zvyšujú. V článku prinášame prehľad bonusových zvýhodnení a podmienok, ktoré musíte pre ich získanie splniť.

Môžete získať až dvojnásobok

Za klubové body si môžete zakúpiť bonusové zvýhodnenia Bonus 5Bonus 8. Prvý ponúka kurzové zvýhodnenie 1.5, čo znamená, že vašu výhru navýši o 50%. Bonus 8 dokonca vynásobí váš prvotný kurz dvojkou. Avšak pozor, zakúpenie týchto bonusov je podmienené počtom zápasov. Ak chcete využiť Bonus 5, musíte natipovať aspoň päť udalostí s kurzom 1.5 a vyšším. V druhom prípade musíte mať na tikete aspoň osem takýchto zápasov. Okrem toho by ste mali disponovať čiastkou 50 centov na hráčskom účte a samozrejmosťou je dostatočný počet klubových bodov. V prípade Bonusu 5 je to 500 a v prípade Bonusu 8 150 klubových bodov.

Apríl bude bohatý

Počas štvrtého mesiaca v roku budete mať na využitie spomínaných kurzových zvýhodnení vo Fortune dostatok možností. Liga Majstrov je práve v polovici štvrťfinálových zápolení. V plnom prúde je aj vyraďovacia fáza Európskej ligy. Takmer v každej futbalovej súťaži starého kontinentu sa bojuje o majstrovský primát či o miestenky v spomínaných európskych pohároch. Zápasy sú veľmi vyrovnané a bojuje sa o každý bodík.

Nezabúdajme ani na hokej. O šesť dní začína play-off zámorskej NHL, v ktorom sa mnohí favoriti nevyhnú zaváhaniam. Pre hokejových nadšencov tu sú navyše európske súťaže, ktoré za pár týždňov spoznajú nových majstrov. Apríl je okrem toho vyhradený aj pre Euro Hockey Tour a záverečnú prípravu na májové MS v hokeji. Na využitie spomínaných bonusov na www.ifortuna.sk teda budete mať dostatok príležitostí.

Autor článku: Redakcia

V redakcii pre vás deň čo deň pripravujeme zaujímavé informácie zo sveta športu a stávok. Baví nás, informovať vás!