3. etapa Stávkarskej Grand Tour = dotácia 32 000 EUR!

Publikované 02.03.2014, autor: Redakcia

Pondelok 10. marca odštartuje v Tipsporte ďalšia etapa Stávkarskej Grand Tour 2014. Hokejová play-off fáza potrvá až do 22. apríla 2014. To je výzva pre skutočných tipérskych borcov.

Buďte nimi aj Vy a prihrajte si počas 3. etapy Stávkarskej Grand Tour 2014 na gól v podobe podielu z celkovej dotácie! Stačí si len každý deň počas etapy vybrať z bohatej kurzovej ponuky a vsadiť v Tipsporte aspoň za 4 €.

Dotácia pre túto etapu predstavuje sumu 32 000 EUR! Podiel z nej si vybojujú len skutoční tipérski vytrvalci! A tí, ktorí dobehli prvú aj druhú etapu, stále hrajú o luxusný športiak BMW 3 GT! Vo finále sa o toto parádne auto pobijú tipujúci, ktorí dokončia všetkých 10 etáp.

10. marca štartuje v poradí už tretia etapa. A tipujúci, ktorí v Grand Tour absolvujú 3 a viac etáp, získavajú na konci súťaže podiel z finálovej dotácie vo výške 140 000 EUR. Nenechajte si ujsť túto príležitosť, odštartujte v hokejovej play-off etape, lebo čím viac etáp zvládnete, tým väčšia bude Vaša odmena!

Viac info o Stávkarskej Grand Tour nádete na tipsport.sk.

V priebehu tretej etapy uzatvorte každý deň stávky dohromady za 4 EUR (bez MP) a získajte podiel z dotácie tejto etapy v Tipsporte vo výške 32 000 EUR. Minimálna garancia zisku z jednej etapy pre tipujúceho, ktorý splní jej podmienky, je hodnota 4 EUR vo forme Netov. Môže to byť ale aj omnoho viac!

Termíny etáp sú spojené s významnými športovými udalosťami. Tipovať však môžete na akékoľvek príležitosti zo širokej ponuky na internete aj na pobočkách. Oba spôsoby je možné kombinovať. Súťaž je určená pre všetkých klientov holdingu Tipsport.

V Stávkarskej Grand Tour bude celkovo rozdaných viac ako 400 000 EUR. O to sa oplatí bojovať. Odštartujte aj Vy už 10. marca!

Autor článku: Redakcia

V redakcii pre vás deň čo deň pripravujeme zaujímavé informácie zo sveta športu a stávok. Baví nás, informovať vás!