Bejzbalový zápas mu odpálil výhru 66 800 eur

Publikované 04.07.2017, autor: Redakcia

V našich rozboroch vám často prinášame tikety, ktoré priniesli svojim majiteľom pekný balík peňazí. Šťastie je ale vrtkavé a niekedy sa prikloní na stranu stávkových kancelárii. To je aj dnešný prípad tipéra z Tipsportu, keďže prišiel o výhru na poslednom zápase.

Trojicu bejzbalových duelov doplnil tipom na Nemcov

Stávkar s hráčskym menom „301194“ nad výberom svojich tipov zrejme príliš dlho neuvažoval. Očividne sleduje americkú MLB, keďže až tri zo štyroch zápasov boli z prostredia bejzbalových pálok. Svoj tiket ešte okorenil tipom z Pohára konfederácie FIFA, kde správne predpokladal finálové víťazstvo Nemecka nad Čile. To sa nerodilo ľahko, no majstrom sveta pomohla obrovská hrúbka obrancu Marcela Diáza.

Vráťme sa ale späť k bejzbalu, ktorý tvoril gro tohto tiketu. Množstvo tipujúcich si staví na tento americký šport len podľa kurzov, no v tomto prípade išlo o premyslené stávky s vysokými kurzami. Tipér neváhal staviť si napríklad na výhru Bostonu v Toronte, hoci miernym favoritom boli domáci. Dostali však poriadny debakel a prehrali vysoko 1:15.

Obrovskú smolu nemal po prvýkrát

Podľa predpokladov domáci zápas zvládla aj Arizona, no šancu na výhru zmarila vysoká prehra Milwaukee v dueli proti Miami (3:10). Zaujímavé je, že v priebehu 42 hodín si tieto tímy až trikrát zmerali sily a v predošlých dvoch prípadoch uspeli Brewers. Celková hodnota kurzu bola 17,44 a tipujúci do hry vložil 3830 eur. Jeho eventuálna výhra sa pohybovala na úrovni 66 800 eur, no namiesto krásnej výhru mu zostali len oči pre plač.

Paradoxne, nie je to najsmolnejší tiket, ktorý tento hráč podal cez svoje internetové konto. V novembri minulého roka si vybral poltucet zápasov zo zámorskej NHL, tiket naložil za 1 915 eur, ale opäť mu ušiel jeden zápas. Možnú výhru 160-tisíc eur mu prekazili hokejisti Floridy, ktorí New York Islanders síce zdolali, ale až po predĺžení.

Foto: ©Fotky&Foto

Autor článku: Redakcia

V redakcii pre vás deň čo deň pripravujeme zaujímavé informácie zo sveta športu a stávok. Baví nás, informovať vás!