Bonusy stávkových kancelárií

Publikované 09.04.2013, autor: Redakcia

Správne stávkové kancelárie ponúkajú výhodné bonusy. Väčšinou ide o vkladové bonusy, ktoré majú obvykle férové podmienky – pretočiť vloženú čiastku s určitým kurzom. Ponúkame vám aktuálny prehľad bonusov v slovenských stávkových kanceláriách. Vyberte si ten najlepší!

Najlepšie bonusy stávkových kancelárií

Stávková kancelária Tipsport má pre novoregistrovaných hráčov atraktívny a zároveň najlepší bonus až do výšky 2 000 eur. Výška vášho prvého vkladu zároveň nadefinuje hodnotu vášho bonusu. Sumu treba pretočiť podľa výšky bonusu s určitým kurzom.

Prečítajte si návod ako získať bonus v našej recenzii https://www.stavkovaniecezinternet.sk/stavkova-kancelaria-tipsport/#bonus


FortunaStávková kancelária Fortuna má štandardne jeden z najlepších bonusov. Ponúka jednorazový bonus vo výške prvého vkladu a to až do 100 eur. Samozrejme, viažu sa k tomu určité podmienky. Musíte byť novoregistrovaným hráčom a pri registrácii uviesť, že o bonus máte záujem. Aby ste o možnosť bonusu neprišli, potrebujete do 10 dní od registrácie vložiť na svoje hráčske konto peniaze.

Názorný príklad: Rozhoduje váš prvá vklad. Ak spravíte vklad napríklad 50 eur, získavate nárok na bonusových 50 eur, ak do 90 dní uzatvoríte stávky vo výške minimálne 6-násobku prvého vkladu, teda v tomto prípade vo výške 300 eur. Bonus sa vypláca na dvakrát. Prvý krát 20%, po uzatvorení stávok za 1,2 násobok sumy bonusu (v tomto prípade 60 eur) a druhýkrát zvyšných 80 % (v tomto prípade po uzatvorení stávok za celkových 300 eur, do 90 dní). Pre ambiciózneho tipéra, ktorý to so stávkovaním myslí vážne, bude získanie bonusu malinou.


Stávková kancelária Niké ponúka bonus v hodnote 300 €! Bonus získate tak, že počas registrovania sa zaškrtnete kolonku so záujmom o bonus. Následne koľko si vložíte na vaše konto, toľko eur dostanete navyše (max. do 300 EUR). Danú čiastku treba pretočiť 6x. Po prestávkovaní každých 20% vám Niké pripíše 20% z bonusu. Teda napríklad ak vložíte na svoje hráčske konto do 7. dní odo dňa registrácie 100 €, máte nárok na bonus vo výške 100 €. Keď prestávkujete 120 €, dostanete 20 €. Rátajú sa iba tikety s minimálne 3. športovými udalosťami a kurz na tikete musí mať minimálne 1,6. Na využitie bonusu v plnej výške máte 90 dní.


Stávková kancelária Tipkurz nedáva žiadne počiatočné bonusy pre nových hráčov.


Stávková kancelária SynotTip má pre svojich nových hráčov pripravený taktiež 100 eurový bonus, ten sa pripisuje vo forme bodov (100 eur = 2500 bodov) a je vyplácaný po pätinách. Pre čerpanie plného bonusu je však požadovaný až 10-násobok prvej stávky a to na tiketoch s kurzom najmenej 2. Nárok strácate po nesplnení podmienok do 6 mesiacov od prvého vkladu.


Stávková kancelária VictoryTip ponúka novo registrovaným hráčom bonus vo výške jednej tretiny prvej stávky, maximálne však 50 eur (pri stávke za 150 a viac eur). Bonus sa vám pripíše okamžite po podaní prvej stávky, bez ohľadu na výsledný kurz tiketu.

Autor článku: Redakcia

V redakcii pre vás deň čo deň pripravujeme zaujímavé informácie zo sveta športu a stávok. Baví nás, informovať vás!