Do Tipligy a Tipcupov zaradíte už aj live stávky

Publikované 27.07.2019, autor: Samuel Ďuriš

Stávková kancelária Tipsport si po nedávnych vylepšeniach svojej stránky a kurzovej ponuky pripravila ďalšie novinky. Tie sa teraz dotknú obľúbených súťaží ako Tipliga a Tipcup.

V hre už aj live stávkovanie

Popularita live stávkovania stále narastá a aj preto sa ľudia z Tipsportu rozhodli, túto možnosť zaradiť aj do obľúbených súťaží najväčšej tipérskej komunity. Na prvý pohľad drobná zmena pravidiel umožňuje po novom hrať už so všetkými druhmi tiketov. Túto vymoženosť môžete naplno vyskúšať už v prebiehajúcom Tipcupe. Ten vo svojom piatom vydaní ponesie meno známeho českého futbalistu Bořeka Dočkala.

Zúčastniť sa môžete na www.tipsport.sk. Trvať bude do 12.9. a pred jeho hlavnou fázou je potrebné sa zúčastniť kvalifikácie trvajúcej do 4. augusta. Celková dotácia turnaja je viac ako 4 milióny Netov, z ktorých víťaz obdrží 400 tisíc a porazený 200 tisíc Netov. To nie je ale všetko, pretože vďaka spolupráci so záložníkom Sparty Praha môžete vyhrať aj podpísaný dres alebo lístky na domáce stretnutia klubu z Letnej.

Zamrznuté skóre

Ohlásená novinka stávkovej kancelárie spôsobila ešte jednu zmenu pravidiel tipérskeho turnaja. Od spustenia live stávok je v platnosti aj tzv. „zamrznuté skóre“. Táto funkcia sa dotkne hráčov, ktorí postúpia do vyraďovacej časti turnaja. V praxi pôjde o to, že neuvidíte vrámci daného kola, koľko bodov získal váš súper z posledného dňa.

Play-off Dočky Tipcupu sa zúčastní len 8 192 tipérov, ktorí budú v dueloch jeden na jedného súťažiť po dobu troch dní. Tento limit sa postupne bude navyšovať, aby sa naplno ukázali stávkarské kvality jednotlivých hráčov. V podobe live tiketov dostávajú stávkari preferujúci live stávkovanie počas zápasu, nový tromf do rukávov, čo sa im môže veľmi vyplatiť.

Autor článku: Samuel Ďuriš

Už niekoľko rokov sa venujem športu a tipovaniu. Aktuálne študujem žurnalistiku na Filozofickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave.