DOXXbet ponúka voľné stávky v hodnote 51 EUR počas celých MS v hokeji 2019!

Publikované 10.05.2019, autor: Redakcia

Pri príležitosti začiatku hokejových majstrovstiev sveta 2019 si stávková kancelária DOXXbet pripravila špeciálnu ponuku. Tvoria ju voľné stávky v celkovej hodnote 51 eur počas celého trvania svetového šampionátu, ktorý budú hostiť slovenské mestá Bratislava a Košice.

Voľné stávky v DOXXbete

Odmena za aktivitu

Šampionát trvajúci 17 dní ponúka tipérom v stávkovej kancelárii DOXXbet možnosť, získať každý deň 3-eurovú odmenu za svoju aktivitu. Dokopy si tak pravidelní hráči môžu prísť až na 51€. Svoju odmenu potom majú možnosť použiť na ďalšie stávky v lehote 14 dní od jej pripísania na účet. To znamená, že tipovať za získané peniaze z vašej aktivity môžete aj po skončení majstrovstiev sveta. Samotná akcia, kde môžete získať voľné stávky platí od 10. 5. 2019 a končí 26. 5. 2019.

Nahoď si tiket a hraj

Na to, aby ste od stávkovej kancelárie DOXXbet získali voľnú stávku, potrebujete splniť určité podmienky. Tou najzákladnejšou je mať vytvorený účet na www.doxxbet.sk. Potom záleží už len na vás, koľkokrát si voľnú stávku pripíšete na konto. Podmienkou pre jej získanie je stavenie tiketov v súhrnnej hodnote aspoň 5€, ktoré budú obsahovať minimálne päť udalostí a celkový kurz 5,00. Je potrebné to splniť v priebehu 24 hodín. Po polnoci sa začína opäť odznovu.

Pri ponuke kurzov, na ktoré si počas šampionátu môžete na webe www.doxxbet.sk staviť, nebude veľký problém pretipovať 5 eur denne. Každý hráč môže v súťaži získať v rámci jedného dňa maximálne jednu odmenu. Ak ale chcete, aby vaše stávky spĺňali podmienky, musia to byť jednoduché tikety a LIVE stávky. Akcia totiž neplatí pre rozpisové tikety, duplicitné tikety a tikety, ktoré boli predčasne vyplatené.

Autor článku: Redakcia

V redakcii pre vás deň čo deň pripravujeme zaujímavé informácie zo sveta športu a stávok. Baví nás, informovať vás!