Exkluzívna tipovačka o VIP zájazd na dva zápasy NHL a stretnutie s veľkou hviezdou!

Publikované 02.10.2018, autor: Redakcia

Vidieť naživo zápas prestížnej zámorskej profiligy je snom nejedného hokejového fanúšika. Stávková kancelária Tipsport tento sen niekomu splní. Už prvého októbra odštartovala súťaž o VIP zájazd na dva zápasy NHL a stretnutie s českou hviezdou „letcov“ z Philadelphie, Jakubom Voráčkom.

Pravidlá sú jednoduché

Súťaž sa na webe www.tipsport.sk začala už včera a trvať bude až do 13. októbra. Cieľom je uhádnutie čo najväčšieho počtu správnych výsledkov zo zápasov KHL, českej a slovenskej najvyššej súťaže a samozrejme NHL. Tisíc najúspešnejších tipérov získa odmeny v celkovej hodnote 40 000 eur.

Za dva týždne na vás čaká desať kôl, kde každé obsahuje päticu zápasov. Cieľom je uhádnuť správny výsledok za 10 bodov. Ak uhádnete víťaza a správny gólový rozdiel, bude to bodov 6. Body dokonca získavate, aj keď uhádnete iba počet gólov v dueli. Súťažná stránka je na webe Tipsportu v sekcii SÚŤAŽE, odkiaľ sa prekliknete na špeciálnu podstránku, kde už môžete tipovať.

Propagačne sa do súťaže zapoja aj bývalí hokejoví reprezentanti. Na slovenskej strane to je dvojnásobný držiteľ Stanley Cupu a vicemajster sveta Tomáš Kopecky, na strane českej zas bývalý výborný obranca a trojnásobný majster sveta, známy aj z pôsobenia na lavičke českého národného tímu, Jaroslav Špaček.

Čo čaká víťaza?

Najlepšieho tipéra spomedzi všetkých zúčastnených čaká zájazd na dva vybrané zápasy základnej časti NHL. Okrem toho má zabezpečené ubytovanie v luxusnom hoteli vo Philadelphii. Čerešničkou na torte je stretnutie s Jakubom Voráčkom, ktorý patrí k najväčším hviezdam miestneho tímu Flyers.

Naprázdno neodídu ani ďalší v konečnom poradí. Druhého a tretieho v rebríčku čaká 2000 resp. 1200 eur určených na tipovanie. Viac informácií o Tipovačke s expertmi nájdete na stránke www.tipsport.sk. Avšak poponáhľajte sa, súťaž začala už včera a každý stratený deň vás môže stáť dôležité body.

Autor článku: Redakcia

V redakcii pre vás deň čo deň pripravujeme zaujímavé informácie zo sveta športu a stávok. Baví nás, informovať vás!