Fortuna liga štartuje – stav si za 20 eur absolútne bez rizika

Publikované 10.07.2014, autor: Redakcia

Fortuna ligaPo krátkej dobe je späť naša najvyššia futbalová súťaž. Jej novým generálnym partnerom je Fortuna a práve táto stávková kancelária ponúka opäť obľúbené stávky bez rizika až do výšky 20.00 €. Tipovať na www.ifortuna.sk je jednoducho výhodnejšie ako u konkurencii.

Ako vždy, aj teraz platí táto akcia pre novozaregistrovaných hráčov, ktorí po registrácií uzatvoria Sólo stávku na zápas z ponuky kurzových stávok vypísaných na Fortuna ligu. Teraz môžte iba vyhrať, zaregistrujte sa vo Fortune.

Žiadne kurzové obmedzenie vás nebrzdí. Na tikete môžu byť aj odvodené stávky, ku ktorým patrí napríklad počet gólov. Akcia sa nevzťahuje na LIVE stávky, dlhodobé stávky akými je napr. váš tip na celkového majstra ligy a tiež na špeciálne stávky – Fortuna ich má v ponuke označené ako Špeciál a Terno dňa.

Po registrácií treba uzavrieť Sólo tiket do 7 dní. Ak bude váš tip zlý, Fortuna vám do 24 hodín vráti váš vklad do 20 EUR a to bez manipulačného poplatku 6%, nakoľko tieto peniaze budú odvedené štátu.

Do pozornosti dávam aj 100% vstupný vkladový bonus do 100 €, ktorý treba pretočiť 6x. Aj táto stávka bez rizika sa ráta už do pretočenia danej čiastky.

Neváhajte a bavte sa športom. Zaregistrujte sa na www.ifortuna.sk a využite túto bezkonkurenčnú akciu pre nových hráčov.

Autor článku: Redakcia

V redakcii pre vás deň čo deň pripravujeme zaujímavé informácie zo sveta športu a stávok. Baví nás, informovať vás!