Fortuna má nový kabát a priniesla aj radu skvelých vylepšení

Publikované 15.11.2013, autor: Redakcia

Stávkový tiket FortunyStávková kancelária Fortuna prišla s viacerými perfektnými novinkami. Máme na mysli zmenený vzhľad www stránok a rôzne vychytávky. Čo Fortuna zmenila?

  • Fortuna sa vrátila ku základným farbám, ktoré využívala (žltá a čierna),
  • zmenený vzhľad kurzových stránok,
  • nový vzhľad podporuje vyššie rozlíšenie moderných monitorov,
  • upravené logo – konkrétne písmenko „O“,
  • parádne prerobený stávkový tiket (obrázok vľavo hore) -> nachádza sa na pravej strane, takže ho máte stále poruke, zmestí sa tam viac položiek, ikonky zmazania a náhľadu tiketu sú oddelené od ikoniek odoslania a prípravy tiketu, ktoré sú dole. Tiket sa môže odopnúť.funkcia Drag & Drop;
  • Novou špecialitou Fortuny je Supertiket mód – ide o to, že si môžete ľahko, prehľadne a navyše rýchlo zostaviť aj tie najdlhšie MAXIKOMBI tikety na jednej obrazovke a nemusíte rolovať hore a dole (umožňuje vám to meniť zloženie skupín, vkladov, sledovať zmeny kurzov…). Taktiež funkcia Drag&Drop; (premiestňovanie položiek s myšou – obrázok vpravo) vám ešte viac uľahčí prácu. – premiestňovanie zápasov ťahaním, vymazať alebo založiť novú skupinu. Taktiež pri skupinách pri tikete MAXIKOMBI môžete premiestňovať zápasy do skupín a taktiež ich zabaliť pre lepšiu prehľadnosť.
  • Vychytané fulltextové vyhľadávanie (obrázok dole) – stačí napísať do kolonky vyhľadávania napr. Bost a už sa vám ukáže kurzová ponuka, hľadaný zápas, články… V tomto prípade, keď sme to vyskúšali systém vyhodil stávkové príležitosti Boston-Portland NBA a z NHL Chárových medveďov proti senátorom.

Náš názor na zmeny je celkovo veľmi pozitívny. Oceňujeme stávkovú kanceláriu Fortuna a fakt, že sa neustále snaží inovovať, zlepšovať služby a priniesť niečo nové, krajšie, čo nám uľahčí a spríjemní stávkovanie cez internet.

Navštívte stávkovú kancelária Fortuna a stávkujte ešte výhodnejšie a jednoduchšie.

Vyhľadávanie Fortuny

Autor článku: Redakcia

V redakcii pre vás deň čo deň pripravujeme zaujímavé informácie zo sveta športu a stávok. Baví nás, informovať vás!