Fortuna navýšila vstupný bonus až do 1 000 EUR!

Publikované 20.07.2017, autor: Mgr. Miroslav Kováčik

Chcete začať s tipovaním, ale neviete kde si založiť svoj hráčsky účet? Vaše rozhodovanie určite ovplyvní aj to, že stávková kancelária Fortuna zvýšila vstupný bonus až na 1000 eur. Kompletné podmienky pre jeho získanie nájdete v pridanom príspevku.

Vybrať si môžete z piatich dostupných variantov

Hneď v úvode je potrebné pripomenúť, že vstupný bonus môže získať len novoregistrovaný klient stávkovej kancelárie Fortuna. Dokonca si môže vybrať z piatich variantov vstupného bonusu alebo oň vôbec nemusí požiadať. Celý tento proces sa deje už pri samotnej registrácii na www.ifortuna.sk. Okrem osobných údajov klient vyplní aj kolónku „Vyberte si svoj vstupný bonus“. V nej si môže zvoliť bonus v maximálnej hodnote 50, 250, 500 alebo 1000 eur. K dispozícii je aj stávka bez rizika do 30 eur, čo odporúčame skôr tipujúcim, ktorí netipujú až tak často a tým pádom nepretočia väčší balík peňazí. Pre získanie vstupného bonusu je potrebné splniť stanovené podmienky. Jeho výška závisí od vášho prvého vkladu, ktorý je potrebné uskutočniť najneskôr do 10 dní od úspešnej registrácie.

Kompletné podmienky pre získane bonusu

Maximálna možná hodnota bonusu je 1000 eur, takže pri prvotnom vklade 2000 eur sa stopercentnej hodnoty bonusu v porovnaní s vkladom nedočkáte. Ak chcete získať najvyšší možný bonus, musíte pretipovať sumu, ktorá zodpovedá osemnásobku prvého vkladu a bonusu. Ak teda vložíte 1000 eur, celkovo musíte v priebehu 90 dní pretočiť sumu 16 000 eur. Do hry sa nezapočítavajú LIVE stávky, tikety podané cez E-športy a tiež tikety s nižším kurzom ako 3,00. Samozrejme, predčasne vyplatené alebo stornované tikety takisto neplatia. Výhodou ale je, že okrem tipovania cez internet na iFortuna.sk či mobilnú aplikáciu si môžete staviť aj na pobočke. V tomto prípade je ale potrebné vsadiť tiket na hráčsku kartu člena Fortuna Klubu Plus.

Bonus bude vyplácaný postupne

Vstupný bonus vám bude vyplácaný v dvoch častiach. Prvú pätinu, teda 20% hráč dostane potom, čo si stavil za 3,2 násobok sumy bonusu. Zvyšných 80% sa hráčovi pripíše na konto vtedy, keď sa mu podarí pretočiť sumu, ktorá zodpovedá 12,8 násobku prvého vkladu a bonusu. Podobné pravidlá platia aj pri nižších kategóriách, no samozrejme sa mení výška sumy, ktorú je potrebné pretipovať a minimálny kurz na tikete. Vo všetkých prípadoch ale platí, že ak klient nesplní podmienky do 90 dní, stratí nárok na bonus. Stávková kancelária si takisto vyhradzuje právo odobrať vstupný bonus v prípade, že hráč uviedol nesprávne údaje pri registrácii, zatajil dôležité skutočnosti alebo si otvoril viac hráčskych účtov.

Autor článku: Mgr. Miroslav Kováčik

Baví ma stávkovanie a aktívne sledujem športové dianie. Vyštudoval som žurnalistiku na Filozofickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave.