Fortuna počas MS v hokeji 2018 odmení 133 vytrvalcov dokopy čiastkou 20 000 EUR

Publikované 02.05.2018, autor: Mgr. Miroslav Kováčik

Tipérske maratóny nie sú v prípade iFortuna.sk ničím výnimočným. Zväčša ich jedna z popredných stávkarských spoločností na Slovensku vypisuje pred významnými športovými podujatiami, akými boli napríklad olympijské hry v Pjongčangu.

Tipujte v každý deň hokejového sviatku

Tentokrát pôjde o majstrovstvá sveta v hokeji, ktoré sa už v piatok začínajú v dánskych mestách Kodaň a Herning. Medzi najlepšími šestnástimi nebude chýbať ani Slovensko, ktoré podľa generálneho manažéra Miroslava Šatana disponuje silnejším tímom než na olympiáde. Podmienky súťaže sú veľmi jednoduché. Od 4. – 20. mája 2018, kedy bude prebiehať svetový šampionát, je potrebné podať si vo Fortune aspoň jeden tiket v minimálnej hodnote troch eur. Aj ďalšie pravidlá sú prakticky totožné ako v prípade „olympijského“ maratónu. Do súťaže sa nezarátavajú LIVE stávky, tikety z e-Športov a okrem hráčskeho účtu môžete využívať aj tipovanie na pobočke prostredníctvom členskej karty.

Najšťastnejší tipér vyhrá 3000 eur

Systém súťaže je nadstavený tak, že ani splnenie všetkých podmienok vám nezaručí výhru.

Ide viac-menej o šťastie, pretože zo všetkých úspešných hráčov bude vyžrebovaných 133 výhercov. Tí si rozdelia sumu 20-tisíc eur.

Ten najšťastnejší si odnesie 3000 eur a ďalšie medailové pozície predstavujú odmenu v podobe 2000, respektíve 1000 eur. Po desať výhercov dostane 500, 300 a 100 eur, no a zvyšná stovka hráčov si polepší o 50 eur. Fortuna vyžrebujeme výhercov 23. mája 2018, keďže po finálovom zápase si dáva priestor na prípadné reklamácie. Hráčske mená odmenených tipérov budú zverejnené na oficiálnom webe www.ifortuna.sk a tiež na facebookovom profile. Samotné peňažné prostriedky budú svojim majiteľom pripísané na hráčsky účet najneskôr do 24. mája 2018.

Fortuna ponúka stovky atraktívnych stávok

Na splnenie pravidiel hry nie je potrebné pridať na tiket ani jeden zápas z hokejových majstrovstiev sveta. Niet však pochýb, že práve svetový šampionát bude pre tipujúcich najväčším lákadlom nasledujúcich dní. Už dnes je vypísaných niekoľko desiatok odvodených stávok na jednotlivé zápasy prvého týždňa turnaja. K dispozícii sú aj stávky na ostatné duely základných skupín, no zatiaľ len v rámci stávok na víťaza. Určite možno čakať aj tipy na strelcov gólov či počet bodov v zápase. Podať si viete aj na celkového víťaza. V prípade Slovenska je vypísaný kurz na zisk titulu majstra sveta 80:1. Stávkových príležitostí je skutočne veľmi veľa, vrátane najproduktívnejších hráčov jednotlivých mužstiev, najlepšieho strelca turnaja či dvoch variantov „Experta“.

Foto: Fotky&Foto

Autor článku: Mgr. Miroslav Kováčik

Baví ma stávkovanie a aktívne sledujem športové dianie. Vyštudoval som žurnalistiku na Filozofickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave.