Fortuna ponúka počas Wimbledonu navýšenie výhry o 10% a nielen to!

Publikované 02.07.2019, autor: Redakcia

Núdza o kvalitné akcie k tretiemu grandslamu sezóny rozhodne nie je. O slovo sa hlási aj stávková kancelária Fortuna, ktorá si pre svojich hráčov pripravila veľmi zaujímavú akciu s navýšením výhry, ale tým sa to nekončí. Na webe www.ifortuna.sk možno sledovať aj Wimbledon naživo a pre nových hráčov medzi bonusmi stále svieti aj ten, vďaka ktorému si môžu noví hráči staviť bez rizika prehry. Poďme však krok po kroku.

10% navýšenie výhry vo Fortune počas Wimbledonu

Stavte si LIVE a navýšte si výhru o 10 %

Fortuna pravidelne vypisuje bohatú kurzovú nádielku k veľkým turnajom. Inak tomu nie je ani v prípade najstaršieho tenisového turnaja na svete. Teraz však okrem ponuky, z ktorej si vyberie každý stávkar prináša aj skvelú akciu, vďaka ktorej si navýšite svoju výhru o 10%.

Pravidlá sú veľmi jednoduché. Stačí si len počas Wimbledonu staviť LIVE.

Tento bonus je aktívny hneď 4-krát denne a to v týchto hodinách:

  • 13.30 – 14.00
  • 15.30 – 16.00
  • 20.30 – 21.00
  • + náhodná polhodina medzi 16.00 a 20.00

Navýšenie sa uplatňuje na tiket, na ktorom budú aspoň tri stávkové príležitosti (platí na všetky športy a súťaže) a kurzové obmedzenie nie je žiadne. 10% navýšenie výhry, teda bonus s hodnotou 1,1 je zobrazené ako prvé v poradí v ponuke na tenis. Počas danej polhodiny, kedy prebieha akcia, je maximálna stávka vo výške 500 eur. Už po 30 minútach bude tento bonusový kurz vyhodnotený ako výherný. Akcia platí počas celého Wimbledonu, teda od 1. do 14. júla 2019.

Všetky zápasy Wimbledonu v priamych prenosoch

Už sme si zvykli, že Fortuna vždy vysiela live zápasy z veľkej štvorky. Aj teraz si môžete vychutnať v poradí už 133. ročník vôbec najprestížnejšieho turnaja na svete. Podotýkame, že naživo budete môcť sledovať všetky zápasy dvojhry ako žien, tak i mužov. Sledujte, či mužský pavúk obháji fenomenálny Novak Djokovič. U žien naposledy zvíťazila Angelique Kerberová. Podarí sa jej to aj tento rok? Aktuálna päťka v rebríčku WTA má zatiaľ dobré našliapnuté, dnes zvládla svoj súboj s Tatjanou Mariovou.

Priame prenosy Wimbledonu na Fortuna TV

Bonus vo forme 30 eur bezrizikovej stávky stále v ponuke

Pokiaľ ešte nemáte účet na webe www.ifortuna.sk, teraz je jedinečná a ideálna šanca to zmeniť a získať za to skvelý vstupný bonus. Stavte si za 30 eur bez rizika prehry. Ak netrafíte, proste dostanete svoj vklad späť. Stačí si pri registračnom procese vybrať tento typ bonusu a následne uzavrieť tiket s minimálnym kurzom 2,00. Platí na SOLO, AKO, neplatí na LIVE, e-Šport, Terno dňa, Maxikombi a dlhodobé stávky. Fortuna však ponúka okrem tejto bezrizikovej stávky aj ďalšie dve možnosti bonusov. Návody, ako ich získať spolu s promo kódmi si môžete pozrieť v našej recenzii Fortuny.

Autor článku: Redakcia

V redakcii pre vás deň čo deň pripravujeme zaujímavé informácie zo sveta športu a stávok. Baví nás, informovať vás!