Fortuna spustila súťaž Megatip a ako jediná vysiela priame prenosy Fortuna ligy!

Publikované 01.08.2018, autor: Bc. Miroslav Kováčik

Ste expertom na domáci futbal a trúfate si zmerať sily so známymi osobnosťami? Tak neváhajte a zapojte sa do súťaže Fortuny s názvom Megatip. Každé kolo sa hrá o atraktívny jackpot. Pokiaľ však nepadne, o týždeň bude o 100 eur vyšší.

Súťaž, v ktorej môžete iba získať

Do súťaže Megatip sa môže zapojiť každý klient Fortuny, ktorý má overený hráčsky účet. Ak ho ešte nemáte, zaregistrujte sa. Následne si stačí kliknúť na stránku súťaže megatip.sk a zadať svoje prihlasovacie meno s e-mailom, prípadne telefónnym číslom. Súťaž je úplne zadarmo, takže na nej môžete len zarobiť. Tipujú sa výlučne presné výsledky zápasov slovenskej najvyššej futbalovej súťaže. Každé kolo sa hrá zvlášť, takže nemusíte zúfať, pokiaľ ste úvodné dva víkendy Fortuna ligy prepásli. Podľa vopred stanoveného kľúča získavate body. Ak ich nazbierate dosť a prebijete konkurenciu, môžete sa tešiť z ponúkaných cien.

Prehľadný systém bodovania:

  • 10 bodov: uhádnete presný výsledok zápasu
  • 8 bodov: uhádnete víťaza/remízu a presný gólový rozdiel
  • 7 bodov: uhádnete víťaza/remízu a počet gólov v zápase
  • 5 bodov: uhádnete víťaza alebo remízu
  • 2 body: uhádnete presný počet gólov v zápase

Tipujte proti expertom a sledujte zápasy naživo

Hlavnou cenou je jackpot v hodnote 1000 eur. Získa ho ten hráč, ktorý správne uhádne všetky presné výsledky zápasov daného kola. Ak sa to nikomu nepodarí, v ďalšom hracom kole sa k jackpotu pridá suma 100 eur. V prvých dvoch nemal nikto vešteckú guľu, a tak sa tento týždeň hrá o 1200 eur. Ak už prvý zápas presne neuhádnete, rozhodne sa nemusíte vzdávať. Pokiaľ hlavnú cenu nikto nezoberie, tak päť najlepších tipujúcich získa ceny vo forme stávkových kreditov – 50, 40, 30, 20 a 10 eur. Pri bodovej zhode rozhoduje vyšší počet presných výsledkov. Na www.megatip.sk sú zverejnené aj ďalšie rozhodovacie ukazovatele či zoznam šťastných výhercov.

Dôležité je natipovať zápasy do uzávierky prvého duelu daného kola. Najbližšie kolo môžete tipovať do soboty 19:00 hod., kedy je naplánovaný výkop hneď trojice stretnutí. Pokiaľ sa neviete rozhodnúť pri zadávaní tipu, môžete sa inšpirovať aj kvartetom expertov. Spoločne s vami sa do súťaže zapájajú aj bývalý futbalista Martin Mikulič, 38-násobný slovenský reprezentant Marek Sapara, populárny herec Marek Majeský a bookmaker Fortuny Peter Vida.

Navyše, všetky zápasy môžete sledovať zadarmo na svojom hráčskom účte prostredníctvom streamov. iFortuna.sk ako jediná vysiela zápasy najvyššej futbalovej súťaže naživo a tiež ponúka bohatú ponuku predzápasových či live stávok.

Autor článku: Bc. Miroslav Kováčik

Baví ma stávkovanie, aktívne sledujem športové dianie a študujem žurnalistiku na Filozofickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave.