Fortuna vypísala stávky na MS v hokeji 2014

Publikované 25.04.2014, autor: Redakcia

Maskot MS v hokeji 2014

Maskotom MS v hokeji 2014 je zubor (jeden zo symbolov Bieloruska) menom Volat.

Toľko očakávané MS v hokeji 2014 sa čoskoro začnú a už dnes si môžte staviť na zápasy tohto krásneho turnaja. Hneď na úvod nás čaká perfektné derby Slovensko – Česko, ktoré sa odohrá 9. mája o 19:45. Stávkové kancelárie favorizujú našich susedov. Kurzy vo Fortune sú 3.8 na výhru Slovenska, remízu 4.5 a na výhru Česka je kurz 1.6. Za zváženie stojí typ stávky: 10 (tiket bude výherný, keď Slovensko vyhrá, alebo aspoň remizuje). Kurz je 2.06.

Po Česku nás čaká kolíska hokeja – KANADA. Na výhru kanady je kurz 1.3, na remízu 5.4 a na výhru Slovenska až 6.38. Po podaní tiketu na iFortuna.sk by ste nemali chýbať na gauči, s dobre vychladeným pivom a zapnutou TV o 19:45, 10. mája.

V poslednom čase sú veľmi obľúbené stávky na celkové poradie.

  • Na celkovú výhru Slovenska je kurz 50,
  • pri umiestnení našich chlapcov na prvom, alebo druhom mieste je kurz 20,
  • pri umiestnení do 3. miesta je kurz 10,
  • ak sa podľa vás umiestnime do 4. miesta, tipnite si – kurz 5 je kvalitný.

K zisku zlata verí Fortuna najviac Švédsku – kurz je 3.5. Ak by sa Švédi prebojovali až do finále a vy by ste uzavreli typ stávky 1-2 (je jedno, ako by už dopadlo) s vkladom 50 €, výhra by aktuálne činila pri kurze 1.8 pekných 84.91 € (teda vklad by bol 47.17 €, nakoľko 6% MP robí 2.83 €). Teda by ste zarobili po odpočítaní vkladu 34.91 €.

Tip od redakcie: Berte ponúkané! Stiahnite si novú aplikáciu Fortuny do svojho mobilu a stavte si na zápasy MS v hokeji. Táto aplikácia ponúka plnohodnotné tipovanie – vidíte kurzovú ponuku, stávky, môžte uzatvoriť tiket, alebo sledovať výsledky zápasov. Všetko je prehľadné!

Neváhajte a bavte sa športom a tipovaním v obľúbenej stávkovej kancelárií na www.iFortuna.sk. Skvelé kurzy, kvalitné užívateľské prostredie, live stream a aktuálne už aj tipérske fórum sa vám budú určite páčiť.

Foto: Homoatrox, wikipedia.org

Autor článku: Redakcia

V redakcii pre vás deň čo deň pripravujeme zaujímavé informácie zo sveta športu a stávok. Baví nás, informovať vás!