Fortuna zvýhodňuje vaše tikety

Publikované 05.12.2018, autor: Redakcia

Príchod zimy a predvianočné obdobie spríjemňuje stávková kancelárie Fortuna ďalším zvýhodnením vašich tiketov. Ak splníte všetky uvedené podmienky, môžete sa tešiť z vyšších výhier pri rovnakých vkladoch.

Zvýhodnenie až 20%

V čase od 3. do 23. decembra prichádza Fortuna s navýšením celkovej výhry na vašom tikete o 20%. V prípade, že splníte všetky náležitosti, objaví sa vám v kurzovej ponuke tzv. „Vernostný bonus“. Ten vašu výhru prenásobí kurzom 1.2 a hlavne pri vyšších kurzoch vám môže v prípade výhry pekne prilepšiť.

Aké sú podmienky?

Pozor, zvýhodnené nebudú všetky tikety. Kľúčovou požiadavkou je minimálne pätica zápasov na tikete. Už tradične sa neráta s LIVE stávkami ani s e-športom. Extra bonus dostanete len v prípade, že podávať budete cez internet na www.ifortuna.sk prípadne na pobočke s vašou členskou kartou. Vernostný bonus je ohraničený spomínaným obdobím medzi 3. až 23 decembrom a takisto medzi 12:00 až 14:00 hodinou. Obmedzený je aj váš súhrnný vklad počas dňa a to sumou 50 eur.

Na čo tipovať?

Aktuálne obdobie je veľmi bohaté na kurzovú ponuku. Okrem rozbehnutej NHL, ktorá prináša veľmi zaujímavú sezónu, v plnom prúde sú aj európske hokejové ligy. Rovnako sa hrá aj väčšina prestížnych futbalových súťaží. Na programe je ešte jedno kolo v pohárovej Európe a na svoje si momentálne prídu aj milovníci palubovkových športov, konkrétne hádzanej, keďže vo Francúzsku sa konajú Majstrovstvá sveta žien. Jediným nedostatkovým tovarom sú kvalitné tenisové turnaje, keďže teraz kalendár väčšiny tenistov zaplnili dovolenky a príprava na novú sezónu.

V prípade, že si zo spomínanej ponuky predsa niečo vyberiete a splníte všetky podmienky k Vernostnému bonusu, môže byť vaša radosť z výhry ešte o niečo väčšia.

Autor článku: Redakcia

V redakcii pre vás deň čo deň pripravujeme zaujímavé informácie zo sveta športu a stávok. Baví nás, informovať vás!