Futbalovo-hokejová tipovačka so známymi osobnosťami – celková odmena je 36-tisíc eur

Publikované 06.02.2019, autor: Mgr. Miroslav Kováčik

Stávková spoločnosť Tipsport prichádza s ďalšou atraktívnou súťažou. Je ňou obľúbená Tipovačka, do ktorej sa zapoja aj bývalí úspešní československí reprezentanti Ľubomír Moravčík a spol. Aj oni zabojujú o hlavnú výhru, ktorou je 400-tisíc netov na tipovanie.

Desaťkolová súťaž o presnosti tipov

Tipovačka je súťaž, ktorej sa môže zúčastniť každý registrovaný klient Tipsportu. Prebieha výlučne na webe www.tipsport.sk a je úplne zadarmo. Princíp spočíva v tipovaní presných výsledkov vybraných futbalových a hokejových stretnutí.

Skladá sa z desiatich hracích kôl, pričom to úvodné je na programe už v piatok 8. februára.

V každom kole je vypísaných päť atraktívnych súbojov z najprestížnejších svetových líg. Za každý tip dostávate istý počet bodov, ktorý je priamo úmerný s vašou presnosťou. Ak sa vám podarí trafiť presný výsledok v základnej hracej dobe, získate maximálny počet 10 bodov.

Kompletné bodovanie súťaže:

  • 10 bodov – uhádnutie presného výsledku v riadnom hracom čase
  • 6 – uhádnutie víťaza v riadnom hracom čase a gólového rozdielu
  • 4 – uhádnutie víťaza v riadnom hracom čase bez gólového rozdielu
  • 2 – uhádnutie presného počtu gólov v riadnom hracom čase

Tipsport odmení až tisíc hráčov

Nie je povinnosťou tipovať v každom kole, no čím viac kôl vynecháte, tým je vaša šanca na celkové víťazstvo nižšia. Tipujúci s najvyšším počtom bodov po desiatom kole získa od Tipsportu odmenu 400-tisíc netov, čo predstavuje sumu 4 000 eur na tipovanie. Druhý získa polovicu z ceny víťaza a tretiemu najlepšiemu hráčov pribudne na konto 120-tisíc netov. Celkovo bude odmenená tisícka hráčov. Okrem toho súčasne prebieha aj „denná súťaž“. Tipujúci, ktorý v danom hracom kole dosiahne najvyšší počet bodov získa 100-tisíc netov. V prípadne rovnosti bodov sa suma delí rovným dielom.

Na súťažnej stránke Tipovačky, ktorú nájdete na webe www.tipsport.sk v sekcii Súťaže je tiež priebežné poradie a takisto výsledky dvoch známych športových osobností. Môžete si tak zmerať tipérske kvality s niekdajším hráčom Celticu Glasgow Ľubomírom Moravčíkom a tiež s majstrom sveta v hokeji z roku 1985 Pavlom Richterom. V poradí ich nájdete pod menami „moravciklubo“ a „richterpavel“. Aktuálne sú vypísané zápasy na úvodných päť kôl, takže zápasy môžete natipovať aj na niekoľko dní dopredu.

Autor článku: Mgr. Miroslav Kováčik

Baví ma stávkovanie a aktívne sledujem športové dianie. Vyštudoval som žurnalistiku na Filozofickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave.