Hokejová mánia v SYNOT TIPe – 50 výhercov, viac ako 1 300 eur, voľné tikety a dresy

Publikované 09.05.2019, autor: Redakcia

So súťažami k MS hokeji, ktoré sa budú konať opäť na Slovensku sa v posledných dňoch roztrhlo vrece. Teraz tu máme skvelú akciu, ktorú si pre nás pripravila stávková kancelária SYNOT TIP. Ako už vyplýva zo samotného názvu, je zameraná práve k MS 2019. Výhercov je viac než dosť a o ceny v súťaži sa rozhodne oplatí zahrať.

Každý tiket s uhádnutým tipom z kategórie MS je v hre!

Pravidlá celej akcie sú veľmi jednoduché. Stačí si podať tiket na webe www.synottip.sk s minimálnym vkladom 3 eur, ktorý bude obsahovať aspoň jednu stávku z kategórie stávok vypísaných k MS v ľadovom hokeji 2019 a ste automaticky zaradený do súťaže o majstrovské ceny. Ak bude tiket nevýherný, aj tak je zarátaný do súťaže. Dôležité je len uhádnuť tip z MS.

Podstatná je tiež výška kurzov, ktoré získate na tiketoch podaných z tejto kategórie, nakoľko práve toto číslo určí vaše konečné umiestnenie v súťaži. Do súťaže sú započítavané všetky predzápasové a LIVE stávky (sólo a AKO), výnimka je len na Kombi stávky a pochopiteľne opakované tikety.

Prvou cenou je 300 eur a hokejový dres

Ceny v tejto súťaži sú rozhodne lákavé. Za prvé miesto si odnesiete 300 eur a dres, za druhé 250 eur a tiež dres. Aj hráč, ktorý sa umiestní na treťom mieste získa dres a k tomu ešte slušných 200 eur. Až po desiate miesto získa hráč vždy dres a k tomu peniaze. Voľné tikety plus tričko alebo šál MS získajú hráči, ktorí sa umiestnia medzi 21 až 50 miestom. Všetky ceny nájdete na stránke www.synottip.sk.

Užívajte si hokej s podaným tiketom v SYNOT TIPe

Už zajtra odštartuje šampionát, na ktorý čakalo celé Slovensko. Ako sa bude dariť našej reprezentácii pod vedením skúseného kanadského trénera Craiga Ramsayho? Veľa napovie už náš prvý zápas, ktorý hráme pochopiteľne už v prvý hrací deň a to proti výberu USA. Bookmakeri na webe www.synottip.sk vypísali až 113 odvodených stávok k tomuto zápasu.

Jednoznačne favorizujú USA, ktoré povedie šikovný Patrick Kane, ktorý oblieka dres Chicaga Blackhawks. Kurz 1,36 hovorí za všetko. Ak si myslíte, že vyhrá Slovensko, pri kurze 7,05 získate veľmi pekné zhodnotenie vášho vkladu. Na remízu je o niečo nižší kurz a síce 6,50. Zaujímavou stávkou sa javí to, či v prvej tretine dajú oba tímy gól. Podarí sa skórovať Slovensku i Spojeným štátom americkým už v úvodnej tretine? Kurz 2,87 stojí za zváženie.

Užite si najväčšiu športovú udalosť tohto roka! Navyše práve teraz ponúka SYNOT TIP pre nových hráčov vstupný bonus do 1 000 EUR a k tomu ešte 8 EUR ako okamžitý registračný bonus. Neváhajte, berte bonusy plus hrajte o skvelé ceny v Hokejovej mánii!

Foto: Fotky&Foto

Autor článku: Redakcia

V redakcii pre vás deň čo deň pripravujeme zaujímavé informácie zo sveta športu a stávok. Baví nás, informovať vás!