Hrajte o zájazd na finále MS vo futbale a 100 eur na tipovanie

Publikované 14.06.2018, autor: Bc. Miroslav Kováčik

Stávková spoločnosť Fortuna v spolupráci s cestovnou kanceláriou Futbaltour pripravila pre svojich klientov jedno veľké prekvapenie. Okrem tipérskeho maratónu spúšťa ďalšiu súťaž, ktorej hlavnou výhrou je zájazd pre osoby na finálový zápas 21. majstrovstiev sveta vo futbale.

Desiatka tiketov s minimálnym vkladom 5 eur

Svetový šampionát vo futbale dnes začal otváracím súbojom medzi domácim Ruskom a Saudskou Arábiou. Odohral sa v moskovských Lužnikách, kde o 31 dní celé majstrovstvá vyvrcholia finálovým stretnutím. No a vy ho môžete spoločne s takmer 80-tisíc divákmi vidieť na vlastné oči. Stačí si v termíne od 14. júna do 3. júla podať v desiatich rôznych dňoch aspoň jeden tiket na www.ifortuna.sk v minimálnej hodnote päť eur. Máte na to dvadsať dní, teda stačí keď si podáte akýkoľvek tiket za päť eur každý druhý deň. Tipovať môžete aj na pobočke cez členskú kartu Fortuna Klub Plus, pričom sa do vkladu nezarátava manipulačný poplatok. Dôležité je tiež spomenúť, že s jedným tiketom je možné zapojiť sa len do jednej z prebiehajúcich súťaží Fortuny.

Cena zájazdu je vysoká, oplatí sa zapojiť do súťaže

Pokiaľ splníte požadovanú podmienku, dobre si zapíšte do kalendára dátum 4. júla. Práve vtedy totiž Fortuna za prítomnosti notára vyžrebuje výhercu hlavnej ceny, ktorou je exkluzívny letecký zájazd na finále MS vo futbale 2018 pre dve osoby. Len pre zaujímavosť, hodnota takéhoto zájazdu sa pohybuje v cenovej relácii od 2000 eur. Ako sa píše v štatúte súťaže, výherca zájazdu berie na vedomie, že podmienkou pre uplatnenie si výhry je nutnosť mať cestovné pasy oboch účastníkov platné minimálne šesť mesiacov po návrate zo zájazdu. Ak sa však nebude možné s výhercom skontaktovať do 5. júla 2018 do 12:00 prostredníctvom telefonátu či e-mailom, Fortuna vyžrebuje náhradníka.

Ďalší šťastlivci si polepšia o 100 eur

Sledovať finále MS vo futbale je obrovským zážitkom, no spokojní budú môcť byť aj hráči, ktorí budú vyžrebovaní na druhom až jedenástom mieste. Týchto desať hráčov totiž dostane stávkový kredit v hodnote 100 eur. Ich zoznam bude zverejnený na webstránke iFortuna.sk a takisto aj na facebookovom profile. Ponuka pri futbalovom šampionáte je nesmierne bohatá, takže finančná injekcia v podobe sto eur každého poteší. Ešte stále si môžete vybrať z dlhodobých tipov a pri každom zo 64 zápasov turnaja bude takisto k dispozícii približne 200 odvodených stávkových príležitostí.

Autor článku: Bc. Miroslav Kováčik

Baví ma stávkovanie, aktívne sledujem športové dianie a študujem žurnalistiku na Filozofickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave.