Hrajte o zájazd na zápas talianskej Serie A medzi Interom a Juventusom

Publikované 15.04.2019, autor: Mgr. Miroslav Kováčik

Stávková kancelária Fortuna pripravila atraktívnu akciu pre všetkých futbalových fanúšikov. Chcete vidieť naživo súboje slovenského obrancu Milana Škriniara a hviezdneho Cristiana Ronalda? Zapojte sa do jednoduchej súťaže na www.ifortuna.sk a vyhrajte dve vstupenky na zápas Inter Miláno – Juventus Turín.

Súťaž o autobusové zájazdy na šláger Serie A Inter – Juventus.

Stačí 5 eur a Derby d´Italia si môžete vychutnať naživo

Podobný typ súťaže nie je v prípade Fortuny žiadnou novinkou. Vyznačuje sa skutočne jednoduchými podmienkami, ktoré dokáže splniť každý klient tejto stávkovej spoločnosti. Stačí si v termíne od 12. do 22. apríla 2019 podať aspoň jeden tiket v hodnote minimálne 5 eur, ktorý bude obsahovať príležitosť z futbalových trávnikov. Následne treba vložiť tento tiket do komentárov na stránke www.ifortuna.sk, konkrétne v článku, ktorý informuje o tejto súťaže a ste v hre o 5x dve vstupenky na prestížne Derby d´Italia. Víťazi budú vyžrebovaní 23. apríla 2019, teda štyri dni pred spomínaným stretnutím. Každý súťažiaci môže získať iba jednu cenu. Ešte dodáme, že do súťaže sa nezarátavajú LIVE tikety, dlhodobé stávky, ale na druhej strane je možné podávať tikety cez členskú kartu Fortuna Klubu Plus.

V cene zájazdu doprava, vstupenky či služby delegáta

Organizátorom autobusového zájazdu je cestovná kancelária Futbal Tour. Cena predstavuje 215 eur na osobu, takže rozhodne sa oplatí zapojiť do súťaže Fortuny. Doprava je zabezpečená komfortným autobusom, k dispozícii sú vstupenky 4. kategórie a samozrejmosťou sú služby slovenského delegáta. Príchod do Milána je naplánovaný dopoludní dňa zápasu, takže účastníci budú mať dostatok času aj na spoznanie miestnych pamiatok. Vrcholom programu bude samotný zápas medzi Interom Miláno a už zrejme majstrovským Juventusom Turín. Na trávniku sa opäť stretnú tí najlepší z najlepších. V prvom vzájomnom dueli v tejto sezóne sa z tesného víťazstva 1:0 tešili „Bianconeri“, keď ako jediný skóroval Mario Mandžukič.

Autor článku: Mgr. Miroslav Kováčik

Baví ma stávkovanie a aktívne sledujem športové dianie. Vyštudoval som žurnalistiku na Filozofickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave.