Kde bude nové pôsobenie Jaromíra Jágra v ďalšej sezóne?

Publikované 09.07.2017, autor: Redakcia

Keď pred niekoľkými rokmi prišiel Jaromír Jágr na Floridu, mnohí považovali tento krok za nezmysel. Jeho angažmán sa však Floride vyplatil. Tím síce neurobil výraznejší úspech, Jágr však pobláznil celé mesto. Prekonával historické míľniky, na štadión lákal ľudí a odovzdával cenné skúsenosti nádejným floridským mladíkom.

Fanúšikovia legendy, ktorých má Jágr po svete už milióny!

Florida sa rozhodla ísť inou cestou

Napriek nespornému marketingovému prínosu začala Jágrova produktivita sezónu po sezóne klesať. Aj napriek šialenému tréningovému nasadeniu českého hokejistu, stále viac sa u neho prejavuje nedostatok rýchlosti a obratnosti. Florida sa rozhodla, že nastal čas, aby tím začali ťahať mladé hviezdy na čele s Ekbladom a Barkovom. Podľa zákulisných informácií však možnosť pokračovania spolupráce existovala, rokovania stroskotali na finančných požiadavkách českého hokejistu, čo je prinajmenšom prekvapujúca informácia.

Záujemcov o služby českej hviezdy je málo

Sám Jágr sa vyjadril, že tímy o neho nemajú záujem a žiaden z generálnych manažérov sa mu zatiaľ neozval. Hokej sa za posledné roky výrazne zrýchlil. Lige dominujú hráči, ktorí majú dvadsať rokov. Všetko je o korčuľovaní, obratnosti a neustálom pohybe. Jágr nikdy nedominoval v rýchlosti korčuľovania a teraz je samozrejme tento deficit ešte výraznejší.

Tipsport vypísal kurzy na jednotlivé tímy

Stávková kancelária Tipsport.sk ponúka možnosť staviť na tím, s ktorým sa nakoniec Jágr dohodne. Stávkari si môžu tipnúť na ligu, ale aj na konkrétny tím.

Z klubov NHL sa v zozname nachádza nováčik z Las Vegas s kurzom 2.90, na Pittsurgh je kurz 6.00, na Detroit 11.00 alebo na Toronto až 13.00. Všetky tieto kluby sú viac ako nepravdepodobné. GM Las Vegas sa jasne vyjadril, že o Jágra záujem nemajú, Pittsburgh má momentálne najlepší tím v lige s množstvom skúseností i mladíckeho elánu. Toronto angažovalo pred niekoľkými dňami veterána Patricka Marleaua. Detroit môže mať problémy s platovým stropom. Myslím si, že ak Jágr zostane za morom, zakotví v jednom z najslabších tímov ligy. Pravdepodobný je však aj odchod do ruskej KHL. Ak si myslíte, že by nakoniec zakotvil v KHL, skúste to v Tipsporte s kurzom 6.50.

Najvyššie kurzy sú na jeho pôsobenie v českej Extralige, kde svieti kurz 30.00 a konkrétne za Spartu rovno 33.00. Ak si myslíte, že žiadny súťažný zápas neodohrá, kurz 20.00 je rozhodne stojí za vyskúšanie!

Foto: pixabay.com

Autor článku: Redakcia

V redakcii pre vás deň čo deň pripravujeme zaujímavé informácie zo sveta športu a stávok. Baví nás, informovať vás!