Kde sledovať priame prenosy z NBA

Publikované 31.10.2013, autor: Redakcia

NBA je už v plnom prúde. Zaujímate sa o túto profi ligu, ale neviete, kde si pozrieť NBA live prenosy zadarmo? Našťastie vieme o online streame, kde môžete pozerať najlepšie basketbalové zápasy vo vysokej kvalite. Stávková kancelária Fortuna ponúka perfektný online stream – môžete sledovať a zároveň hrať stávky LIVE. Službu Fortuna stream môžu využívať len registrovaní členovia programu FORTUNA KLUB PLUS, do ktorého sa  dostanete ihneď po bezplatnej registrácií.

Včera už boli na programe 3 zápasy. Miami Heat zdolali Chicago Bulls 107:95. Los Angeles Lakes na čele s Koby Brayantom vyhrali nad Clippers a Indiana vyhrala o 10 bodov nad Orlandom Magic (97:87). Favoritom aj tento rok je Miami Heat, ktorý bojuje už o 3 titul v sérii. Nemôžeme však zabudnúť ani na finalistu uplynulého ročníka San Antonio, ktorý môže zamiešať karty. Nenechajte si ujsť ďalšie zápasy! Zaregistrujte sa vo Fortune!

O NBA

National Basketball Association – po slovensky Národná basketbalová asociácia je najlepšia basketbalová súťaž na svete. Koná sa v Severnej Amerike a založená bola 6. júna roku 1946 v New Yorku, kedy ešte fungovala pod názvom BAA (Basketball Association of America). Súčasný názov NBA nesie od roku 1949.

Dnes hrá NBA 30 klubov. Delí sa na Západnú konferenciu (West Conference) a Východnú konferenciu (East Conference). Každá konferencia sa skladá z troch divízií a v každej divízií je 5 tímov. Celá sezóna sa skladá z dlhodobej časti, kde hrá každý s každým a na záver je play-off. Samozrejme play-off je v každej konferencii vlastné a víťazi, ktorí vzídu z tohto vylučovacieho systému sa stretnú vo finále celej súťaže. Víťaz získa trofej Larry O’Brien.

Oficiálna stránka súťaže www.nba.com.

Autor článku: Redakcia

V redakcii pre vás deň čo deň pripravujeme zaujímavé informácie zo sveta športu a stávok. Baví nás, informovať vás!