Tipovanie NHL v najlepších stávkových kanceláriách

Publikované 18.03.2014, autor: Redakcia

V prípade, že stávkujete hokej a predovšetkým zámorskú NHL, je dobré si vybrať naozaj vhodnú stávkovú kanceláriu. Odporúčame mať účet aspoň v dvoch stávkových kanceláriách a vždy si porovnať kurzy. Niekedy sa môžu výrazne líšiť. Možno si poviete, že ste verný jednej spoločnosti a nie je dôvod kvôli minimálnym rozdielom v kurzoch mať účet aj inde, ale opak je pravdou. Pozrite sa na to z dlhodobého hľadiska – tie malé rozdiely môžu pokojne predstavovať stovky eur.

NHL

V tomto článku sme si pre vás vybrali hneď dve stávkové kancelárie s dobrou kurzovou ponukou na zápasy NHL. Nepozerali sme sa len na samotnú ponuku zápasov, ale aj ďalšie vymoženosti, ktoré plynú z toho, že máte účet v danej stávkovej kancelárii. A to sú predovšetkým priame prenosy NHL (za stávkovanie je zadarmo sledovanie streamu), ďalej vernostné programy, vďaka ktorým možno tipovať zadarmo (za stávkovanie získavate body, za ktoré možno reálne tipovať) a radu ďalších výhod.

Stávková kancelária Fortuna

Stávková kancelária Fortuna je jedna z najlepšie hodnotených stávkových kancelárií vôbec, ktorá ponúka širokú možnosť tipovania cez internet, sms, alebo priamo na pobočke a to samozrejme aj na zápasy NHL. Okrem klasických stávok 1X2, sú v ponuke aj LIVE stávky, zápas bez remízy (ide o nový, skvelý typ stávky, kde si môžete vsadiť na víťaza jedného alebo druhého klubu a v prípade, že bude zápas nerozhodný, Fortuna vám vráti vklad), počet gólov zápase (3.5, 4.5, 5.5, 6.5) a 1.tím dosiahne gólov.

Ponuka streamovaných zápasov vo Fortune ponúka aj zápasy NHL NAŽIVO. A vrámci vernostného programu Fortuna Klub Plus za stávkovanie získavate body – za 0.5 € je 1 bod. Následne body jednoducho vymeníte za cenu, zvýhodnenie či voľný tiket (tiket v hodnote 5 EUR stojí 500 bodov a môžete ho využiť ako uznáte za vhodné).

Stávková kancelária Tipsport

Obľúbená stávková kancelária Tipsport oplýva bohatou kurzovou ponukou a radou výborných stávok a výhod vyplývajúcich z vernostného programu. Poďme k stávkam. Klasika – 1X2, ďalej live stávkovanie, a rôzne odvodené stávky. Výsledok po 1. tretine, handikep, koľko gólov padne v zápase (5 a viac), alebo koľko gólov padne presne, koľko gólov streli daný klub, obľúbenou stávkou je aj či dá daný tím vôbec gól, kto strelí prvý gól a ktorý hráč strelí gól. Ďalej stávka bez remízy (ergo ak sa zápas skončí remízou, Tipsport vám vráti vklad), presný výsledok (čiastočný teda napr. po 1. tretine, alebo konečný). Priame prenosy NHL sú v Tipsporte taktiež vo vysokej kvalite. Po registrácií možno 7 dní zadarmo sledovať live prenosy. Následne však treba prestávkovať 2 € a znova máte prístup k streamu na 30 dní. Zaregistrujte sa na Tipsport.sk!

Okrem toho v Tipsporte zaviedli úspešný vernostný program Netkonto, ktorý funguje na rovnakom princípe ako vo Fortune. Za stávkovanie získavate Nety – počet Netov sa odvýja od kurzu stávky (pri kurze 70 je napríklad až 2% z vkladu). Tieto Nety potom možno vymeniť a získať rôzne vymoženosti ako staviť si LIVE, uzatvoriť AKU stávku (kurz musí byť 3.0 a viac), alebo si objednáte vyhodnotenie tiketu cez sms-ku za 4 Nety a kurzové zvýhodnenie tiež nie je na zahodenie.

Foto: pixabay.com

Autor článku: Redakcia

V redakcii pre vás deň čo deň pripravujeme zaujímavé informácie zo sveta športu a stávok. Baví nás, informovať vás!