Kto bude ďalším majstrom NHL a NBA? Bookmakeri favorizujú Tampu Bay a LA Lakers

Publikované 27.06.2019, autor: Samuel Ďuriš

Do začiatku nových sezón zámorských súťaží ostáva už len pár mesiacov. Kým všetky mužstvá z oboch športových odvetví ešte len spriadajú plány na nový ligový ročník, stávkové kancelárie už stihli predpovedať svojich favoritov na víťazstvo. Analytickému oku bookmakerov neušiel žiaden detail a tak si v týchto dňoch už môžete vyberať z dlhodobej ponuky športových udalostí.

Po prekvapení v NHL návrat známeho mena

Posledný víťaz Stanleyho pohára určite pokazil nejeden ambicózny tiket. Boston Bruins vo finále zámorskej NHL nestačil na St. Louis Blues, s ktorým sa v úvode súťaže vôbec nepočítalo. Aj terajšia ponuka bookmakerov stávkových spoločností dáva jednotlivým tímom rozličné šance. Najväčším favoritom Tipsportu je Tamba Bay Lighting s kurzom 7,5. Pokiaľ ale bleskom z Floridy skutočne veríte, oplatí sa vám využiť ponuku stávkovej kancelárie DOXXbet, SYNOT TIP alebo Fortuny, ktoré na ich celkový triumf vypísali o niečo výhodnejší kurz 8. Tohtoročný porazený finalista môže znásobiť váš vklad až jedenásťkrát a na úradujúceho majstra nájdete kurz 16. Najviac odpisovaná je Otawa, ktorej šance sú ohodnotené najvyššie – 90:1. V iných spoločnostiach ale nájdete oveľa vyšší kurz na Senátorov. Napríklad SYNOT TIP ponúka hodnotu 300:1.

Rovnaký scenár ponúka aj NBA

To čo sa udialo v NHL zažili fanúšikovia aj v basketbalovej NBA. Favorizované Golden State Warriors pokorili vo finále hráči Toronta Raptors. Pre kanadský tím to bol rovnako, ako pre St. Loius Blues, premiérový titul v profilige. Súčasní šampióni nie sú ani v tomto prípade pre stávkové kancelárie favoritom. Na obhajobu titulu v podaní Raptors, vypísali bookmakeri na www.tipsport.sk kurz 8,5. Oveľa väčšie nádeje sa vkladajú skôr do losangeleských Lakers, ktorým bola prisúdená hodnota 4,4. Podobne to vidia aj odborníci DOXXbetu, kde je na LA kurz 4,35. Obhajca z Toronta je tu ale favoritom číslo dva s kurzom 7,5. Výhodnejšie sa tak javí ponuka väčšej stávkovej kancelárie Tipsport. Porazený finalista by mohol tiež zamiešať kartami, čoho sú si bookmakeri vedomí. Ak veríte v triumf tímu zo San Francisca, využite výhodnejší kurz od DOXXbetu, ktorý ma hodnotu 10,5.

V ponuke je aj oveľa viac udalostí

Vaše predpovede pre nové zámorské sezóny sa nemusia týkať len celkového víťaza. Stávkové kancelárie si pripravili pestrú paletu udalostí, na ktoré si môžete staviť a ukázať, ako správny máte odhad. Tipovať sa dá víťaz jednotlivých konferencií v oboch športových odvetviach, najužitočnejší hráč či nováčik roka. Fanúšikovia basketbalu určite ocenia bohatý výber možností, ktoré v súvislosti s NBA nájdete na www.doxxbet.sk. Podať si môžete aj na počet víťazstiev jednotlivých tímov, nazbieraných počas základnej časti. Podobnou ponukou ostatné kancelárie nedisponujú.

Foto: Pixabay

Autor článku: Samuel Ďuriš

Už niekoľko rokov sa venujem športu a tipovaniu. Aktuálne študujem žurnalistiku na Filozofickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave.