Kurzové stávkovanie

Najväčší web zameraný na kurzové stávkovanie. Už niekoľko rokov sa venujeme ako športovému, tak i spoločenskému stávkovaniu. Ako hrať, kde tipovať a získať najvyšší vstupný bonus? Všetkým vás prevedieme krok po kroku a nielen to! Píšeme tiež informáciami nabité analýzy zápasov, v ktorých nechýba tip na stávku!

Aktuálne najvyššie bonusy stávkových kancelárii

Stávková kancelária Vstupný bonus Registrácia
Tipsport TIP ❤ 100% bonus do výšky 4 000 € + 15 € úplne zadarmo na vaše prvé stávky ZAREGISTROVAŤ SA »
Fortuna TIP ❤ Tri možnosti: prvá stávka bez rizika do 30 €, 20 € k prvej stávke alebo 1 000 € bonus ZAREGISTROVAŤ SA »
DOXXbet 100% vstupný bonus do výšky 2 000 € + bezriziková stávka v hodnote 20 € ZAREGISTROVAŤ SA »
SYNOT TIP 100% vstupný bonus do 1 000 € + 8 € za registráciu ZAREGISTROVAŤ SA »

1. krok – ako hrať

2. krok – kde stávkovať

  • Objektívne porovnanie stávkových kancelárii – všetky spoločnosti, ktoré na našom trhu legálne podnikajú s licenciou od Ministerstva financií Slovenskej republiky sa nachádzajú v našom zozname. Samotná licencia je v podstate akousi zárukou fair play jednania s hráčmi. Ponúkame prakticky najkomplexnejšie a predovšetkým nezávislé porovnanie spolu s recenziami jednotlivých stávkových kancelárii, ktoré sú od A po Z!

3. krok – sledujte novinky a analýzy

  • Novinky stávkových kancelárii – majte neustále tie najdôležitejšie informácie. Pravidelne pre vás píšeme novinky a akcie stávkových kancelárii. Neujde vám už ani jeden bonus či výhoda.

  • Analýzy zápasov s tipom – rubrika plná inšpirácii. Každý zápas, ktorý si zoberieme na paškál podrobne zanalyzujeme a na záver pridáme aj tip na váš tiket.