Live stávkovanie

Publikované 15.04.2014, autor: Redakcia

Live stávkovanie predstavuje relatívne nový formát stávkovania, ktorý si však okamžite získal veľkú priazeň tipujúcich po celom svete. Umožňuje tipovať na zápas, ktorý sa už začal a teda aj reagovať na jeho vývoj a podľa toho zvoliť stávku. Hoci je live stávkovania veľmi lákavé, je potrebné sa mať pri ňom na pozore.

LIVE stávky v Tipsporte - veľká ponuka, skvelé kurzy a k tomu live prenosy!

LIVE stávky v Tipsporte – veľká ponuka, skvelé kurzy a k tomu live prenosy!

Tipujte len to, čomu rozumiete

Toto platí aj pre bežné stávkovanie, no pre live stávky dvojnásobne. Ako môžete predpovedať vývoj zápasu ak daný šport nesledujete a o súperoch nič neviete? Viem, že je lákavé to skúsiť, obzvlášť ak stačí doslova len raz „kliknúť“, no ak náhodou trafíte, bude to len zhoda okolností, ktorá vám dodá falošné sebavedomie.

Hľadajte zlomové okamihy

Live stávkovanie vyžaduje, aby ste mali obrovský prehľad. Musíte veľmi dobre poznať jednotlivé tímy a vedieť odhadnúť ako sa zápas bude vyvíjať. Najlepšie je, ak dané stretnutie sledujete naživo. Ťažko môžete predpovedať vývoj z tabuliek a komentárov, ktoré vám stávková kancelária ponúkne. Kľúčom je preto hľadať zlomové okamihy zápasu. Sledujte kedy sa začína hra obracať a využite to. Zlomom môže byť bitka v hokeji, tvrdšia zákroky, nevyužitá penalta, smola hráčov, nastrelená žrď a podobne. Všímajte si reakcie hráčov na dianie v zápase.

Pozor na bankroll management

Pri stávkovaní naživo môžete ľahko stratiť prehľad o tom, koľko ste stavili, vyhrali a prehrali. Niekedy ide o každú sekundu a tak je problematické ustriehnuť svoj adrenalín. Snažte sa mať aspoň približný prehľad o stávkach.

Netipujte na krátkodobé príležitosti

Vyhnite sa stávkam na okamžitú udalosť, ktoré nájdete napríklad v tenise. Ide o tip, kto vyhrá ďalší gem alebo dokonca bod. To je prakticky náhoda. Vždy si všímajte aktuálnu situáciu a stavte podľa toho napríklad na víťaza zápasu, prípadne setu.

Využívajte dočasné zaváhania

Asi jedna z najklasickejších stratégií je čakanie na zaváhanie favorita. Ak favorit na začiatku zápasu prehráva, kurz na neho stúpne. Hľadajte takéto príležitosti a využívajte ich. Opäť je však najlepšie, ak daný zápas aj sledujete. Vždy je možné, že favorit jednoducho hrá horšie a napokon skutočne prehrá.

Autor článku: Redakcia

V redakcii pre vás deň čo deň pripravujeme zaujímavé informácie zo sveta športu a stávok. Baví nás, informovať vás!