LIVE stávky a prenosy sú aktuálnym tipérskym trendom

Publikované 18.03.2014, autor: Redakcia

LIVE stávky a kvalitný športový online stream sú zárukou kvalitnej stávkovej kancelárie, ktorá to myslí vážne. Medzi tieto spoločnosti v našej redakcii právom označujeme Tipsport a Fortunu, ktoré svojim hráčom prinášajú rôzne benefity. V tomto článku si zoberieme na paškál trend 21. storočia a síce LIVE stávkovanie a k tomu prenosy naživo. Nie je nič lepšie ako sledovať dobrý prenos, tipovať počas práve prebiehajúceho zápasu a podľa toho sa rozhodnúť, na koho staviť, kto má väčšie šance vyhrať.

LIVE stávky v Tipsporte - veľká ponuka, skvelé kurzy a k tomu live prenosy!

LIVE stávky v Tipsporte – veľká ponuka, skvelé kurzy a k tomu live prenosy!

Poznáte to! Chcete si staviť, uzavriete tiket, čakáte ako dopadnú zápasy, ale nestačí to. Chcete vidieť zápas naživo, fandiť a baviť sa športom. Naše televízne stanice trocha zaostávajú (v poslednej dobe STV 2 a Dajto investujú do športových prenosov) oproti tým zahraničným a fanúšik športu nemá veľký výber. V Česku je aj vzhľadom na počet obyvateľstva ponuka omnoho bohatšia. Nova Sport vysiela NHL, tenisové turnaje, top európske futbalové ligy. Sport 1 a Sport 2 naopak NFL, KHL, prípadne futbalové ligy ako Serie A, Ligue 1 a ďalšie.

Dnes už televízia ani zďaleka nesplní všetky požiadavky trocha náročnejšieho tipéra.

Dnes už televízia ani zďaleka nesplní všetky požiadavky trocha náročnejšieho tipéra.

Nehovoríme, že aj Slovák nemá možnosť, ako sa dostať ku kvalitnému športu. Stojí to však veľa peňazí! Športové balíky v Orange (Fiber TV), alebo T-comu (Magio) ponúkajú všetky vyššie vypísané stanice a ešte aj ďalšie – Fiber TV má aj Eurosport, Eurosport 2, Slovak Sport 3. Magio ponúka aj Digi Sport, ktorý vysiela napríklad Premier League.

Otázkou však ostáva, prečo platiť niekde, keď to môžete mať zadarmo, alebo ako odmenu za prestávkovanie malej sumy?

Túto dieru vyplnili nadupané live streamy našich stávkových kancelárií.

Nebudeme teraz polemizovať, ale rovno vám ponúkame riešenie. Teraz si rozoberieme dva online streamy a to TV Tipsport a LIVE stream Fortuny.

Tipsport TV – športový online stream Tipsportu

Tipsport je správna voľba. Možno ste už počuli o TV Tipsport od svojich známych, ktorí tu sledovali zápasy a hodnotenie určite bolo v pozitívnej rovine. Rozhodne sa nemýlili. V našej redakcii mu dávame 9/10. Plný počet sme nedali len preto, aby sa stále zlepšovali :). Investované prostriedky do streamu sú veľké, ale výsledok je viac než skvelý!

Všade počujete o FC Barcelone, ale zápas vidíte raz za sto rokov? Ušlo vám posledné El Clásico? Nevideli ste posledný hetrik Lionela Messiho? V TV Tipsport sú pravidelne vysielané zápasy španielskej La Ligy. Vychutnajte si ten najlepší európsky futbal. Tenisové mená ako Rafa Nadal, N. Djokovic, R. Federer musíte vidieť v akcii a s Tipsportom to bude možné. A takto môžeme pokračovať -> NBA (LeBron James a jeho skvelé akcie v Cleveland Cavaliers). Pri futbale ešte musíme spomenúť Premier League, Copa del Rey, francúzsku League. Slovensko je v prvom rade hokejová krajina a preto super ponuka NHL, švédska Elitserien, alebo KHL – zápasy Slovana Bratislava nemôžu chýbať.

Navyše, keď sledujete šport v televízore, ťažko si môžete rovno staviť, ale na internete je to iné! Počas práve prebiehajúceho zápasu, ktorý práve sledujete si môžete rovno staviť LIVE a diskutovať s ostatnými tipérmi, alebo sledovať analýzy. Vidíte vývoj zápasu a rozhodnutie už nebude také ťažké. V Tipsporte po registrácií možno 7 dní zadarmo sledovať všetky zápasy. Potom však treba pretipovať aspoň 2 eur a následne máte znova 30 dní sledovania zadarmo. Je to skvelé, výhodné a bezkonkurenčné. Zaregistrujte sa na Tipsport.sk!

LIVE stream stávkovej kancelárie Fortuna

LIVE stávky a stream Fortuny od Tipsportu rozhodne nezaostávajú. Práve naopak! Tieto dve stávkové kancelárie si na Slovensku veľmi dobre konkurujú a je to vidieť aj pri akciách. A to nám, tipérom len vyhovuje! Trh nestojí, nestagnuje, ale deň za dňom sa zlepšuje. Vychutnajte si vo Fortune športové zážitky z top líg od basketbalovej NBA ligy, NHL, až po ATP, WTA turnaje a mnohé európske futbalové ligy. SLEDOVANIE ZÁPASOV JE VO FORTUNE NEPRETRŽITE ZADARMO A VO VYSOKEJ KVALITE.

Ak ešte nemáte účet, zaregistrujte sa vo Fortune a užívajte si kvalitný stream a plno LIVE stávok.

Foto: pixmac.sk, Benjamin Reed, Simon Aughton

Autor článku: Redakcia

V redakcii pre vás deň čo deň pripravujeme zaujímavé informácie zo sveta športu a stávok. Baví nás, informovať vás!