Manipulačné poplatky – faktor, ktorý má vplyv na celkový profit!

Publikované 08.04.2013, autor: Redakcia

Mnoho začínajúcich tipérov venuje len malú, alebo rovno žiadnu pozornosť manipulačnému poplatku, ktorý si ich stávková kancelária vypýta. A pritom tieto nepríjemné poplatky môžu významným spôsobom ovplyvniť váš celkový profit a pri dlhodobom stávkovaní teda vytvárajú obrovské rozdiely v pomere vklad : zisk. K výberu je dôležité pristúpiť zodpovedne a zhodnotiť celkové klady aj zápory. Pozrite si prehľadné porovnanie toho, aké manipulačné poplatky si účtujú jednotlivé slovenské stávkové kancelárie.

tisícky eur

Aktualizácia: 2. marec 2017, 9:04

Fortuna

0 manipulák

Vo Fortune sú od 23.02.2015 všetky online stávky bez manipulačného poplatku. Fortuna zaplatí manipulačný poplatok za Vás!

Možno si niekto pomyslí, že táto prirážka neznamená veľa, ale to sa mýli. MP predstavoval 6% ako u väčšiny stávkových kancelárií. Stavili ste 1 euro, tak poplatok bol smiešnych 6 centov, ale pri stávke 100 eur, už je to 6 eur. A pri opakovaní takýchto stávok sa nazberá celkom slušná suma. Vo Fortune sa týmto problémom nemusíte zaoberať!

Tipsport

zrušenie manipuláku v TipsporteTipsport spravil na Slovensku revolúciu v tipovaní a vôbec ako prví od 13.2. 2015 zrušil manipulačný poplatok na všetky stávky na webe Tipsport.sk. Nech podáte akúkoľvek stávku na internete, manipulák činí 0% a teda ho Tipsport zatiahne za Vás!

Predtým Tipsport účtoval 5% manipulačný poplatok pri klasických stávkach Sólo, AKU, Kombinátor a Maxikombinátor. To však platilo len pre kurzy 3,00 a nižšie. Ak sa vám teda podarilo naakumulovať kurz aspoň 3,1, manipulačný poplatok za svoj tiket ste neplatili. Pre live stávky bol manipulačný poplatok rovnaký a nemenný – 6% ako u iných. Ďakujeme Tipsportu, že sa to rozhodol zrušiť a internetové tipovanie je tak ešte výhodnejšie, ako kedykoľvek predtým!

Niké

Stávková kancelária Niké 25. februára 2015 zrušila manipulačný poplatok na všetky stávky na internete.

DOXXbet

V stávkovej kancelárií DOXXbet je výška manipulačnej prirážky od 1. marca 2017 0%. Zrušený manipulák platí na všetky online stávky.

Synot Tip

Stávková kancelária Synot Tip má pri všetkých stávkach poplatok 5%, okrem stávkovania LIVE kde vás príjemne prekvapí manipulačný poplatok 0%.

Victory Tip

Stávková kancelária Victory Tip má manipulačnú prirážku 10%. Tá je však tipérovi odrátaná až pri vyplatení výhry. Ak je tiket nevýherný alebo anulovaný, manipulačný poplatok neplatíte.

BetX

Manipulačný poplatok v stávkovej kancelárií BetX činí 0%.

Tipkurz

Tipkurz od Tiposu má na všetky stávky manipulačný poplatok 0%.

Betvia

Výška manipulačného poplatku v stávkovej kancelárií Betvia na ich webovej stránke je 0%, ale platí len na kombinované stávky s celkovým kurzom vyšším ako 3,00.

Manipulačná prirážka 6% platí pre kombinované stávky s celkovým kurzom rovným alebo nižším ako 3,00, na sólo stávky (tiket obsahuje iba jeden tip), na rozpisové stávky a tzv. LIVE stávky – stávky na práve prebiehajúce zápasy.

Vyberte si rozumne

Je na vás, ktorú stávkovú kanceláriu si vyberiete. Manipulačné poplatky sa rôznia a je potrebné zohľadniť aj to, aké stávky chcete stávkovať a aké vysoké kurzy na svojich tiketoch očakávate. Vyberte si uvážlivo a maximalizujte svoj zisk zo stávkovania.

V redakcii sa jednoznačne prikláňame k tipovaniu vo Fortune, alebo v Tipsporte. Do úvahy neberieme len 0% manipulačný poplatok na všetky online stávky, ale aj výborne vstupné bonusy, priame prenosy a radu ďalších benefitov. Prečítajte si naše detailné recenzie:

Foto: ©canonlife/fotky&foto

Autor článku: Redakcia

V redakcii pre vás deň čo deň pripravujeme zaujímavé informácie zo sveta športu a stávok. Baví nás, informovať vás!