MS v hokeji 2018 vo Fortune: Stávka bez rizika, live prenosy a najširšia kurzová ponuka!

Publikované 05.05.2018, autor: Redakcia

Hokejové majstrovstvá sveta sú jednou z najväčších športových udalostí roka. Zvýšenú pozornosť im venuje aj stávková kancelária iFortuna.sk, ktorá v súvislosti s práve začínajúcim šampionátom nachystala pre svojich klientov niekoľko zaujímavých ponúk a zvýhodnení.

Môžete sledovať každý zápas z MS v priamom prenose

Online prenosy nie sú na www.ifortuna.sk žiadnou novinkou. Tentoraz prichádzajú s možnosťou sledovať každý duel prebiehajúceho šampionátu vo vašom prehliadači alebo prostredníctvom mobilnej aplikácie stávkovej kancelárie. Máte tak prehľad o všetkom dôležitom, čo sa v rámci jednotlivých zápasov udeje.

Skvelé akcie

Atraktívna je taktiež stávka bez rizika do 30 EUR. Platí na akýkoľvek zápas a to pre každého nového tipéra! Ak bude vaša prvá stávka neúspešná, Fortuna vám hneď do 24 hodín od vyhodnotenia tejto stávky vráti váš vklad na hráčsky účet. Žiadne riziko, len možná výhra!

Nezabúdame ani na Experta, kde môžete naplno predviesť vaše stávkarske schopnosti a k celkovej výhre pripočítať bonus v hodnote 1111 Eur. Viac info v samostatnom príspevku.

Ponuka je obrovská

Spomínaného experta si môžete natipovať každý deň. Ak si však neveríte na také množstvo zápasov, prípadne chcete tipovať na strelcov gólov či počet presných zásahov, čaká vás už tradične najširšia kurzová ponuka. Tá je vo Fortune už dlhoročnou samozrejmosťou. Už zajtra môžete skúsiť šťastie v dueli najväčšieho favorita MS proti najväčšiemu outsiderovi. Tipnete koľko gólov nasúka Kanada Kórejčanom? Prípadne ako dopadne súboj tradičných rivalov z EHT Česka so Švédskom?

Zaujímavý bude i duel Fínov s Lotyšmi. A najmä, v súbežne hranom stretnutí čaká našich hokejistov druhý zápas šampionátu proti nepríjemným Švajčiarom. Tí sú podľa stávkovej kancelárie miernym favoritom. Fortuna vyrukovala s kurzom 2.2 na helvétske víťazstvo. Na výhru našich hokejistov je vypísaný kurz s hodnotou 2.8. Veríte naším, alebo predpokladáte vyrovnaný duel, ktorý sa rozhodne až po šesťdesiatich minútach?

Autor článku: Redakcia

V redakcii pre vás deň čo deň pripravujeme zaujímavé informácie zo sveta športu a stávok. Baví nás, informovať vás!