Najkomplexnejšia forma cash outu je v Tipsporte – využiť ho možno už aj v live stávkach

Publikované 06.03.2019, autor: Bc. Miroslav Kováčik

Patrite medzi tipujúcich, ktorí si v rozhodujúcich momentoch stretnutí nervózne obhrýzajú nechty a ich srdcový tep má vysokú hodnotu? Zbytočného stresu sa môžete zbaviť vďaka cash outu, ktorý je od začiatku marca na webe www.tipsport.sk dostupný už aj pri live tiketoch.

Cash out na LIVE stávky - okamžité vyplatenie výhry

Ako sa na stránke Tipsportu uvádza, cash out bol prvýkrát spustený v roku 2014. Vtedy išlo o akýsi experiment, ktorý sa nepochybne vydaril. Najskôr bola služba dostupná iba v predzápasových tiketoch. To znamená, že ste ju mohli využiť iba vtedy, ak na vašom tikete neprebiehala žiadna stávková príležitosť a zároveň všetky dohrané zápasy boli vyhodnotené. V lete 2017 nastalo vylepšenie, ktoré spočívalo v tom, že ste si mohli vybrať výhru aj čase, keď nejaký zápas prebiehal, no bol súčasťou live ponuky Tipsportu. Obe varianty od 5. marca tohto roka doplnila možnosť predčasného vyplácania live tiketov. Zaujímavosťou je, že v drobnej výhode sú klienti zo Slovenska, ktorí majú na rozdiel od Čechov možnosť cash outu aj pri tzv. sólo stávkach.

Predčasne si môžete vyplatiť svoju výhru po tom, čo si kliknete na detail tiketu. K dispozícii je tlačidlo „vyplatiť ihneď“ a takisto ikonka „obnoviť“, vďaka ktorej si môžete aktualizovať aktuálne dostupnú sumu, ktorú vám bookmaker stávkovej kancelárie Tipsport ponúka za skoršie vyplatenie tiketu. Keď si zvolíte prvú variantu, ešte vám vyskočí okienko, v ktorom musíme znovu zadať, že si chcete peniaze vybrať.

Zároveň vám okienko, respektíve tabuľka ponúkneme tri možnosti:

  • Neprijať žiadnu zmenu čiastku
  • Prijať akúkoľvek vyššiu zmenu čiastky
  • Prijať akúkoľvek zmenu čiastky

Ako skúsený tipujúci vám odporúčam skôr zvoliť prvú možnosť. Najmä pri tenise, basketbale či volejbale sa kurzy rýchlo menia, a tak sa môže stať, že budete žiadať o predčasnú výhru 50 eur, ale počas procesu spracovania sa suma zníži napríklad na 35 eur. Z nenazdajky si tak vyberiete výhru o 15 eur nižšiu než o akú ste mali záujem. Treba si dobre zvážiť, kedy cash out využiť, no každopádne platí, že Tipsport ponúka jeho najkomplexnejšiu formu na českom a slovenskom trhu.

Autor článku: Bc. Miroslav Kováčik

Baví ma stávkovanie, aktívne sledujem športové dianie a študujem žurnalistiku na Filozofickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave.