Najväčšia tipovačka všetkých čias

Publikované 28.01.2014, autor: Redakcia

Chcete sa baviť, tipovať zápasy a navyše vyhrať tikety na stávkovanie v hodnote stoviek eur? Toto všetko ponúka najlepšia tipovačka tipermesiaca.sk. Stačí sa zaregistrovať a tipovať zápasy ako v klasickej stávkovej kancelárií.

Ukážte celému stávkarskému klubu, že vy sa športu rozumiete najlepšie. Denne sú pridávané nové zápasy. Nikdy nemôže chýbať najlepšia liga sveta – NHL, ale v ponuke sú aj zápasy z KHL. MS, ZOH, top európske futbalové ligy a ďalšie veľké turnaje majú nezastupiteľné miesto a ak ste fanúšikom týchto veľkých športových sviatkov, prídete si na svoje.

Pravidlá súťaže sú férové

Tipujete na single stávky – to znamená, že stávkujete na jednotlivé športové príležitosti. Na stávku môžete vybrať 20, 40, 60, 80 a 100 bodov. Ak stávke veríte, dajte 100 bodov a potenciálna výhra vo forme virtuálnych bodov môže byť veľmi zaujímavá. Na začiatku mesiaca, respektíve automaticky po registrácií dostanete dve tisíc bodov, z ktorými môžete voľne narábať. Ten, kto bude mať najviac bodov pochopiteľne vyhráva. Z tipovačky vzídu každý mesiac 4 výherci. V pravidlách nájdete, čo treba spraviť, aby ste mali nárok na výhru – šťavnatý tiket.

Kto hrá, vyhráva

Povestné, známe a pravdivé. Stačí hrať a istotne sa na vás usmeje šťastie. Každý mesiac je nové kolo. Ak to nevíde v tomto mesiaci, ten ďalší možno bude práve váš. Porovnajte sa s ostatnými a vyhrajte už konečne poriadnu cenu. Sme si viac ako istý, že tipermesiaca.sk vás bude baviť!

Autor článku: Redakcia

V redakcii pre vás deň čo deň pripravujeme zaujímavé informácie zo sveta športu a stávok. Baví nás, informovať vás!