Navýšte si výhru o 20% – Fortuna počas MS 2019 spúšťa obľúbenú akciu Happy Hours

Publikované 09.05.2019, autor: Redakcia

S akciami stávkových kancelárii pri príležitosti najväčšieho hokejového sviatku tohto roka, ktorý sa koná na Slovensku ešte stále nekončíme. Máme pre vás ďalšiu skvelú správu a tou je akcia Šťastná hodinka na webe www.ifortuna.sk. Hráči si v určité hodiny môžu staviť a zvýšiť tak potenciálnu výhru o krásnych 20%!

Kurzové navýšenie vo Fortune o 20%

Tikety treba uzatvárať medzi 13. a 15. hodinou

Akcia platí počas celého hokejového šampionátu, teda od 10. mája do 26. mája 2019. Nárok na tento bonus ma každý, kto si staví na webe www.ifortuna.sk (alebo na pobočke na členskú kartu) v niektorý z týchto dní a to medzi 13. a 15. hodinou tiket, ktorý bude obsahovať aspoň 5 zápasov (nie LIVE a E-športy). Maximálny súhrnný vklad za jeden deň je 50 eur. Na tiket ešte pridajte infočíslo 88888. Prípadne v aplikácii pridajte bonusový kurz “Happy Hours”. To je všetko, žiadne ďalšie pravidlá nie sú. Jednoduché, výhodné a kurzové zvýhodnenie je vaše!

Z kurzovej ponuky si vyberie každý

Kurzová nádielka na 83. ročník majstrovstiev sveta v hokeji je vo Fortune mimoriadne nabitá. Ku každému zápasu je vypísané množstvo odvodených stávok. Okrem klasiky sú k dispozícii aj v poslednej dobe čoraz obľúbenejšie stávky na kanadské body jednotlivých hráčov. Rovnako tak aj na celkové umiestnenie, kde je favoritom momentálne Rusko s kurzom 3,65. Ak si myslíte, že zlato si odnesú domov “javorové listy”, skúste to s kurzom 4,5. Možným adeptom na celkové prvenstvo sú aj “tri korunky”, koniec koncov ako každý rok. Na nich vypísali bookmakeri Fortuny kurz 4,7. Na Slovensko až 45, ale pri umiestnení medzi 1 až 4 miestom je už kurz o dosť nižší a síce 7,7.

Rusi si idú vždy po zlato, ale ak si myslíte, že na Slovensku sa im opäť nebude dariť a nebudú víťazi, stavte si s kurzom 1,24. V našej včerajšej analýze, kde sme sa detailne pozreli na tento šampionát sme ako tip uviedli víťazstvo Ruska. Vidíme to tak, že práve ruský medveď by mal ovládnuť svoju skupinu a následne by nás mal vyradiť a pokračovať v play-off.

Fortuna vypísala aj stávky na jednotlivé skupiny a ako to tam bude prebiehať. Napríklad aj na presné umiestnenia jednotlivých reprezentácii. Najnižší kurz vrámci umiestnenia Slovenska je pochopiteľne na to, že v skupine budeme štvrtý. Kurz 2,9. Našu A skupinu by mala ovládnuť Kanada, kurz 2,05. Do nižšej kategórie by podľa kurzov mala pochopiteľne padnúť Veľká Británia. Na to, že skončí posledná je logicky malý kurz, len 1,12.

Favoritom v skupine B je podľa kurzov Rusko. Na to, že skončia prví v tabuľke skupiny B je kurz 2. Ak si myslíte, že skupinu v Bratislave ovládnu naši západní susedia, stavte si na Česko s kurzom 8,5. Ako vidíte, ponuka je obrovská, stačí si vybrať a nezabudnite, tiket podajte medzi 13:00 až 15:00 a navýšite si výhru o 20%!

Množstvo bonusov a priame prenosy MS v hokeji 2019

Na Fortuna TV sa budú vysielať všetky zápasy z MS, ktorých je dokopy 64. Ako na webe www.ifortuna.sk, tak aj v mobilnej aplikácii. Každý, kto za posledných sedem dní uzatvoril aspoň jednu stávku a na hráčskom konte má kladný zostatok, môže sledovať live streamy zo všetkých zápasov. Nájdete ich v sekcii Stávky Live.

Navyše práve teraz Fortuna ponúka novým hráčom stávku bez rizika prehry do 50 eur. To je len jeden z troch bonusov, vybrať si môžete aj vkladový vstupný bonus do 1 000 eur. Prípadne 20 eur k vašej prvej stávke. Užite si krásny hokej s podanými tiketmi a vysokými výhrami!

Autor článku: Redakcia

V redakcii pre vás deň čo deň pripravujeme zaujímavé informácie zo sveta športu a stávok. Baví nás, informovať vás!