Nový bonus vo Fortune: Vsaďte 10 eur a získate ďalších 20 eur – promo kód a návod

Publikované 05.02.2019, autor: Mgr. Miroslav Kováčik

Stávková kancelária Fortuna opäť vylepšila ponuku tzv. vstupných bonusov. K bonusu až do výšky 1000 eur a stávke bez rizika za 30 eur pribudla možnosť získať sumu 20 eur k vašej prvej stávke. Chcete vedieť ako na to? V nasledujúcich riadkoch sa dozviete všetko podstatné.

Podmienkou je stávka aspoň za 10 eur

Proces získania vstupného bonusu začína už pri samotnej registrácii na www.ifortuna.sk, kde si môžete vybrať z troch vyššie spomínaných možností. Bonus 20 eur k prvej stávke patrí z hľadiska splnenia podmienok medzi finančne menej náročné. Ak si ho vyberiete, pridá sa aj v registračnom formulári promo kód FOR20. Ako môžete vidieť aj na screene vyššie. Najskôr je potrebné, aby ste na novovytvorené hráčske konto vložili sumu aspoň 10 eur. Následne uzatvorte tiket v minimálnej hodnote 10 eur s celkovým kurzom aspoň 2,00 a bonus vám bude pripísaný. „Na svojom konte ho uvidíte, ak uskutočníte nejakú akciu na webe, resp. nasledujúci deň,“ uvádza sa v podmienkach Fortuny. Aby sa predišlo prípadným podvodom, možnosť získať bonus 20 eur je obmedzená na jedného hráča a jednu IP adresu.

V kurzovej ponuke aj Vlhová či Sagan

Suma dvadsať eur je dobrým začiatkom pre hráčov, ktorí preferujú skôr nižšie vklady na svojich tiketoch. Získať ho môžu už dnes, keďže aj v nasledujúcich dňoch bude k dispozícii bohatá kurzová ponuka. Vďaka výkonom Petry Vlhovej sa zvýšil záujem o tipovanie alpského lyžovania a už v utorok 5. februára sa začali vo švédskom Åre majstrovstvá sveta. Rodáčka z Liptovského Mikuláša má podľa bookmakerov Fortuny najväčšie šance na zisk zlatej medaily v slalome – kurz 3,60. Ak si však myslíte, že ju v najtočivejšej disciplíne opäť zdolá iba Američanka Mikaela Shiffrinová, môžete si s kurzom 2,90 staviť na druhé miesto. Na pódiu Slovenka neskončila len raz, v predošlých pretekoch v Maribore.

Okrem toho sa budúci týždeň začínajú osemfinálové súboje Ligy majstrov, vrcholí základná časť európskych hokejových súťaží a takisto si môžete vybrať aj z rôznej ponuky dlhodobých stávok. K dispozícii sú kurzy na výsledky Petra Sagana počas jarných cyklistických klasík a vypísané sú stávky pred blížiacimi sa prezidentskými voľbami či na nového majstra sveta Formuly 1. Rozhodne si je z čoho vyberať, tak neváhajte zaregistrovať sa a získajte atraktívne vstupné bonusy.

Autor článku: Mgr. Miroslav Kováčik

Baví ma stávkovanie a aktívne sledujem športové dianie. Vyštudoval som žurnalistiku na Filozofickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave.