Nurmagomedov vs. McGregor: Ako vidia stávkové kancelárie súboj tisícročia v UFC?

Publikované 02.10.2018, autor: Redakcia

Asociáciu UFC čaká jeden z najväčších súbojov v histórií. Bývalý šampión a jeden z najslávnejších MMA bojovníkov sveta sa postaví proti súčasnej hviezde a pre mnohých aj najlepšiemu zápasníkovi v histórií ľahkej váhy.

Obrovská stávková príležitosť

Ostro sledovanú udalosť si nenechá ujsť ani jedna stávková kancelária. Zápas bude vďaka obrovskej reklame a promotérskym akciám jednou z najstávkovanejších športových udalostí roka. Duel samozrejme nemôže chýbať ani v kurzových ponukách slovenských stávkových kancelárií.

Stávková kancelária Tipsport favorizuje práve ruského zápasníka, ktorý je vo vrcholnej športovej forme. Kurz na jeho víťazstvo sa na www.tipsport.sk pohybuje na úrovni 1.63, kým na výhru írskeho bojovníka si momentálne stavíte v kurze 2.35. V Tipsporte si môžete tipnúť aj na počet kôl v zápase. Ak očakávate rýchly priebeh a ukončenie už v prvom kole, svoj vklad vynásobíte hodnotou 2.45. Ďalšie ponúkané stávky sú už len kombináciou víťaza a konkrétneho kola, v ktorom sa zápas ukončí.

Fortuna prichádza s veľmi podobnou ponukou. Okrem víťaza duelu a kola, v ktorom sa súboj uzavrie, máte možnosť stávky, či zápas skončí K.O, na body, prípadne kapituláciou jedného z bojovníkov. Na webe www.ifortuna.sk favorizujú ruského zápasníka avarského pôvodu ešte viac ako konkurenčná stávková kancelária. Kurz na jeho víťazstvo je momentálne na úrovni 1.62.

Aké sú šance?

Objektívne treba priznať, že Nurmagomedov je v momentálnej forme takmer jednoznačným favoritom. McGregor nestál v oktagone takmer dva roky. Jeho zápas proti Floydovi Mayweatherovi bol čisto boxerskou záležitosťou, v ktorej koniec-koncov nemal príliš veľké šance. Všeobecne teda panuje názor, že Nurmagomedov potvrdí svoju povesť neporaziteľného zápasníka a natiahne šnúru víťazstiev na číslo 27. Podľa posledných informácií však McGregor absolvoval extrémne tvrdú prípravu a Rusa pravdepodobne výrazne potrápi.

Foto: pixabay.com

Autor článku: Redakcia

V redakcii pre vás deň čo deň pripravujeme zaujímavé informácie zo sveta športu a stávok. Baví nás, informovať vás!