Oktagon 13 bude vysielaný na TV Tipsport + 4 tipy na stávky!

Publikované 27.07.2019, autor: Samuel Ďuriš

Dnešný deň je malým sviatkom pre všetkých fanúšikov bojových športov na Slovensku a v Česku. Na pražskej Štvanici sa totiž uskutoční adrenalínový MMA večer organizácie Oktagon, konajúci sa pod holým nebom a Tipsport sa na to pripravil, ako sa patrí! Nielen skvelou kurzovou ponukou, z ktorej sme pre vás vybrali aj zaujímavé tipy.

Ťahákom je súboj Vémola vs. Da Silva

Aréna, v ktorej sa dnes predstaví viacero bojovníkov bude najviac čakať na vrchol celej tejto akcie. O ten sa postará domáci zápasník Karlos „Terminátor“ Vémola, ktorý sa postaví brazílskému súperovi Henriquemu da Silvovi, prezývanému aj Frankenstein. V tomto súboji to nevyzerá na tak jasnú záležitosť, akú očakávajú fanúšikovia domáceho bojovníka. Jeho súper ma dobrý postoj s veľmi silným úderom, čo môže narobiť Vémolovi postupom času značné problémy. Slabinou Brazílčana je zas súboj na zemi, čo naopak vyhovuje jeho protivníkovi. Súboj dvoch bojovníkov s odlišnými stratégiami by tak nemusel trvať dlho, pretože každý sa bude snažiť čo najskôr presadiť svoj štýl. Lákavo v tomto prípade vyzerá kurz na webovej adrese www.tipsport.sk 2,11 na stávku menej ako 2,5 kola.

Vo vysielaní TV Tipsport

Fanúšikom ale do pozornosti dávame aj ostatné kvalitné zápasy, ktoré v kompletnom trvaní odvysiela stávková kancelária prostredníctvom TV Tipsport. V súboji Muradova s ďalším Brazílčanom Wendellom hrajú fyzické výhody v prospech uzbeckého bojovníka. Pri pohľade na jeho posledných desať zápasov, nájdeme až osem ukončených pred limitom. Preto aj vyzerá zaujímavo kurz 1,60 na ukončenie súboja KO alebo TKO. Slovenské farby bude v Prahe reprezentovať Ivan Ďatelinka, ktorý sa stretne s Václavom Mikuláškom. Ani tento súboj by nemal mať dlhé trvanie. Navyše ani jeden z bojovníkov nevie, aké je to skončiť bodovaním, preto je kurz 1,50 na koniec KO alebo TKO viac ako vhodný.

Posledný pohlaď ponúkame na premiérový súboj Lea Brichtu v organizácii Oktagon. Talentovaný bojovník bude čeliť Alistonovi Cordeirovi, ktorému sa nedarí víťaziť a má na konte už tri prehry v rade. Očakáva sa preto jasné víťazstvo domáceho bojovníka pred vlastnými priaznivcami. V Tipsporte na to bookmakeri vypísali kurz 1,35.

Autor článku: Samuel Ďuriš

Už niekoľko rokov sa venujem športu a tipovaniu. Aktuálne študujem žurnalistiku na Filozofickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave.