Platené tipy na zápasy sú veľké riziko!

Publikované 27.03.2014, autor: Redakcia

Bezpochyby ste už na internete, predovšetkým na Facebooku zaregistrovali veľký počet tipérov, firiem, ktoré ponúkajú skvelé tipy na zápasy – garantované a s veľkou percentuálnou úspešnosťou – často krát až 90%. No pozrime sa na to z logického hľadiska – stačí mať selský rozum. Jednoducho ak je stávkar dlhšie úspešný, nie je preneho výhodné a vhodné svoje tipy predávať, pretože sa mu znižuje šanca podania/schválenia tipu – stávkové kancelárie majú svojich risk manažérov, zamestnancov, ktorí sa starajú o chod spoločnosti, riešia kurzy, upravujú ich, sledujú úspešných hráčov a rozhodne na to nepotrebujú hodiny a hodiny >> rýchlosť je v tomto biznise veľmi dôležitá.

Rozhodnutie je na vás. Každopádne ak sa náhodou rozhodnete a budete chcieť nakupovať tipy, pozorne si preverte stávkara, ktorý ponúka tento typ služby. Štatistika posledného mesiaca nestačí. Potrebujete pracovať s dlhodobou štatistikou.

Pozor na podvodníkov s tipmi
Na internete sa pohybuje veľa podvodníkov. Buďte obozretní. Ide o to, že veľa ľudí chce rýchlo a ľahko zarobiť a to určitá skupina veľmi dobre využíva. Povedzme, že pošle na emaily tipy zadarmo. Jednej polke pošle tip 1 a druhej polke pošle tip 2. Jedna polovica prehrá, druhá vyhrá a uverí. Ďalšie tipy sú už ale platené. A takto to pokračuje.

Týmto článkom nechceme napísať, že na internete neexistuje tipér, ktorý by ponúkal férové služby. Treba však rátať s rôznymi úskaliami.

Používajte selský rozum, sledujte šport (ideálne jednu až dve ligy, aktívne) a podávajte tikety, ktorým veríte. Vyberte si bezpečnú a spoľahlivú stávkovú kanceláriu, akou je napríklad Tipsport a zvýšte svoje šance tým, že si budete pravidelne čítať zápasové previews, review a rôzne diskusie na fórách.

Zaregistrujte sa na Tipsport.sk!

Autor článku: Redakcia

V redakcii pre vás deň čo deň pripravujeme zaujímavé informácie zo sveta športu a stávok. Baví nás, informovať vás!