Po novom až 15 skupín na KOMBI tiketoch

Publikované 01.08.2019, autor: Samuel Ďuriš

Nedávne zmeny používania KOMBI tiketov spustili sled ďalších aktualizácii, ktoré si stávková kancelária Tipsport pripravila v rámci letného vylepšovania svojich služieb.

Zvýšenie z 10 na 15

Po aprílovom pridaní možnosti podávania jednotlivých stávok do Kombi tiketov za centy, sa musela ponuka tohto druhu tipovania opäť rozšíriť. Tipsport preto zaviedol väčší počet skupín, ktoré teraz môžete na tiket vložiť. V starej verzii kombinovaných stávok totiž bolo možné vytvoriť maximálne desať skupín. No po novom je toto číslo väčšie. To zaručuje hráčom možnosť zložiť si až pätnásť takýchto skupín. Táto zmena rapídne navýšila aj počet stávok, ktoré je teraz možné dať na jeden tiket z 1023 na 32 tisíc. Spomínaná novinka poteší najmä hráčov, ktorí využívajú takéto stávkovanie pre zábavu.

Limit príležitostí

Nové vymoženosti, ktoré sú už k dispozícii na web stránke www.tipsport.sk, či jej mobilnej verzii so sebou priniesli aj jednu zmenu v opačnom smere. Maximálny počet príležitostí sa zmenšil na 60, avšak len z dôvodu, aby to bolo možné kapacitne zvládať. Pri tipovaní len za centy alebo iné menšie sumy sa tak hráčom stále naskytá oveľa viac príležitostí, ako obohatiť svoje konto. Zrazu si aj s riskantného tipovania alebo stávkovania s menším vkladom viete vytvoriť premyslené kombinácie, ktoré vám dokážu priniesť úspech. Aj komunita tipérov zatiaľ túto zmenu hodnotí pozitívne, čím si Tipsport získal ďalšie dobré ohlasy.

Autor článku: Samuel Ďuriš

Už niekoľko rokov sa venujem športu a tipovaniu. Aktuálne študujem žurnalistiku na Filozofickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave.