Pozor: Fortuna poskytuje stávky bez rizika za 20 EUR na Ligu Majstrov

Publikované 21.10.2013, autor: Redakcia

Keď sa jednotlivé stávkové kancelárie medzi sebou predbiehajú v akciách, zrejme o zdravý konkurenčný boj nie je núdza. O to lepšie, keď dané akcie sú výhodné a majú férové podmienky. Jednou z nich je aj stávka bez rizika do výšky 20.00 € na Ligu majstrov (Európa, muži), ktorú ma pre svojich hráčov v ponuke stávková kancelária Fortuna.

Podmienky využitia
Ponuka platí pre každého nového klienta stávkovej kancelárie Fortuny, zaregistrovaného od 30.09.2013. Ponuka platí až do zrušenia. Stávku môžete uzatvoriť online na webovej stránke www.ifortuna.sk, cez mobil, alebo priamo v kamennej pobočke Fortuny.

Stávka bez rizika platí len na prvú uzavretú sólo stávku. Sólo stávka je typ stávky, kde je na tikete iba jeden zápas. Samozrejme na tikete musí byť príležitosť na Ligu majstrov vo futbale. Žiadneho kurzového obmedzenia sa báť nemusíte. Trocha nešťastnou správou je fakt, že dlhodobé stávky na LM neplatia – teda napríklad celkové poradie a pod. Taktiež ponuka neplatí na špeciálne stávky, akými sú Špeciál, či Terno dňa a nevzťahuje sa ani na stávky Live.

Po registrácií máte celkovo 7 dní na využitie tejto stávky. Po 7 dňoch vám zanikne nárok na využitie tejto ponuky.

Ak bude váš tip neúspešný -> Fortuna vám vráti váš vklad na hráčsky účet, avšak bez MP (6%), ktorý sa odvedie štátu.

Nečakajte a využite túto akciu. Fortuna aktuálne poskytuje aj 100 € vstupný bonus, pričom podmienky jeho získania (potrebné pretočenie určitej čiastky) je možné kombinovať s touto stávkou bez rizika. Zaregistrujte sa vo Fortune.

Autor článku: Redakcia

V redakcii pre vás deň čo deň pripravujeme zaujímavé informácie zo sveta športu a stávok. Baví nás, informovať vás!