Prečo mať účet vo viacerých stávkových kanceláriách

Publikované 28.03.2014, autor: Redakcia

Tipovanie cez internet je dnes už veľmi obľúbené a každým dňom narastá počet spokojných klientov. Chceme, aby ste boli ešte úspešnejší a preto si v tomto článku vysvetlíme, prečo respektíve z akého dôvodu by ste si mali otvoriť účet aspoň v dvoch stávkových kanceláriách. Ideálne hneď v troch.

V prípade, že máte účet vo viacerých stávkových spoločnostiach, dáva vám to veľký priestor – ako získať ešte viac.

  • Hlavným dôvodom sú rôzne kurzy. Síce na Slovensku sú dosť podobné, ale aj tie malé rozdiely v kurzoch predstavujú veľké peniaze. Keď máte viacero účtov, môžete si porovnať kurzy na jednotlivé zápasy a vsadiť si tam, kde je to najvýhodnejšie. Ešte malá rada. Tipovať cez internet v Tipsporte a vo Fortune je bez manipulačnej prirážky.
  • Lepšie stávkové kancelárie ponúkajú novým hráčom vstupné bonusy. Napríklad vo Fortune je to 100% vkladový bonus do 100 EUR, v Tipsporte je to 100% až do 2 000 € a stávková kancelária DOXXbet už tiež poskytuje rekordný bonus do výšky 2 000 €, tiež 100% z prvého vkladu. To znamená, že vašim prvým vkladom zároveň určíte, aký bonus chcete (vložíte 50 €, zadarmo dostanete ďalších 50 €). Obvykle treba dané čiastky aj pretočiť a to s daným minimálnym kurzom na tikete (odporúčame si prečítať podmienky v našich recenziách a nič vás neprekvapí). Takýmto prístupom možno prísť na stovky a stovky eur zadarmo.
  • Pravidelné akcie. Ako si udrží stávková kancelária hráča? No predsa kvalitnými službami – rýchle vklady, výbery, široká kurzová ponuka, rôzne odvodené stávky a taktiež rôzne akcie. V tomto ohľade odporúčame stávkové kancelárie Tipsport.sk a iFortuna.sk. Počas celého roka pripravujú to najlepšie, čo je v ich silách. Súťaže o tisícky eur, stávky zadarmo.

Pevne veríme, že sme vám pomohli a vysvetlili dôvody, prečo nestávkovať len v jednej spoločnosti. Všetky spomenuté stávkové kancelárie v tomto článku sú bezpečné, spoľahlivé a kurzovému tipovaniu sa už venujú veľa rokov, vďaka čomu si vybudovali stabilnú základňu spokojných stávkarov.

Autor článku: Redakcia

V redakcii pre vás deň čo deň pripravujeme zaujímavé informácie zo sveta športu a stávok. Baví nás, informovať vás!