Prečo tipovať online v stávkovej kancelárií Fortuna

Publikované 08.03.2014, autor: Redakcia

Pripravili sme si pre vás hlavné dôvody, prečo sa rozhodnúť registrovať a výhodne tipovať cez internet práve v stávkovej kancelárií Fortuna. Od širokej kurzovej ponuky, až po kvalitný online stream. Posúďte sami.

 LIVE stávky ✓  Kvalitná kurzovú ponuka ✓
 Priame prenosy ✓  Vysoké limity výhier ✓
 Mobilné stávkovanie ✓  Vernostný program ✓
 Vstupný bonus – 100% do 100€ ✓  Vklad a výber na pobočkách ✓
 Live chat podpora ✓  Vyhodnotenie tiketov prostredníctvom SMS ✓

O vernostnom programe Fortuny trocha bližšie

FORTUNA KLUB PLUS patrí bez najmenších pochýb medzi najlepšie vernostné programy na trhu. V prvom rade treba povedať, že do programu sa dostane každý hráč, ktorý sa registruje cez internet, alebo priamo na pobočke. Za uzatváranie stávok získavate klubové body, ktoré potom možno vymeniť za vyhodné ceny a vylepšenia. Jeden bod dostanete za stavených 0,50 € a denne si takto môžete prísť až na 500 bodov. Výmena funguje jednoducho. Stačí navštíviť eshop Fortuny, alebo pobočku a spraviť objednávku.

A čo možno zakúpiť? Napríklad bonusová sólo stávka bez rizika za 10 € vás vyjde na 7500 bodov. V ponuke sú tiež stávky bez rizika za 2, 4 a 20 EUR. Voľné tikety v hodnote 5 € stoja 5000 bodov. Výhodou je, že ich môžete použiť akokoľvek uznáte za vhodné – akýkoľvek kurz, stávka, zápas.

Vyššie výhry, športové predmety, elektronika (smartphone za 60 000 bodov, tablet za 75 tisíc bodov) sú tiež obľúbené. Lahôdkou sú futbalové zájazdy, ktoré možno vybrať z aktuálnej ponuky – Serie A, Premier League, Primera División. Zájazdy stoja aktuálne 100 000 klubových bodov. Navyše ako držiteľ karty Fortuna Klub Plus máte zľavu 15% na kúpu zájazdu v partnerskej CK (ak teda kupujete zájazd klasicky za peniaze).

Za LIVE Stávky sa klubové body bohužiaľ nepripočítavajú. To je však jediná nevýhoda. Inak ide o výhodný program, ktorý od nás získava 10/10.

Autor článku: Redakcia

V redakcii pre vás deň čo deň pripravujeme zaujímavé informácie zo sveta športu a stávok. Baví nás, informovať vás!