Priame prenosy NHL naživo a navyše aj ZADARMO!

Publikované 23.10.2013, autor: Redakcia

Sledujte NHL online a zadarmo v super kvalite. Počas sledovania môžete tipovať, analyzovať a komunikovať s ostatnými fanúšikmi. To všetko a ešte omnoho viac športových prenosov ponúka Tipsport. Dobrou správou je, že stávková kancelária Tipsport investuje neustále veľké peniaze do svojho vlastného online streamu Tipsport TV. Vďaka tomu si môžu stávkari a nadšenci dobrého športu užiť množstvo kvalitných hodín sledovaním tých najlepších líg, ktoré naše TV stanice bohužiaľ nevysielajú.

Po registrácií môžete 7 dní sledovať zadarmo akýkoľvek prenos, pričom aby ste aj naďalej mohli sledovať zápasy zadarmo, treba uzatvoriť stávku v hodnote aspoň 2 € v priebehu 30 dní. Pre aktívneho tipéra to nie je žiadny problém.

Slováci v NHL

Aktuálne máme v NHL 12 Slovákov, ktorí až na pár výnimiek patria medzi špičku v daných kluboch a tréneri si nevedia predstaviť zostavu bez ich účasti. V Bostone už dlhodobo kraľuje medveď Chára, v Chicagu odvádzajú kvalitnú prácu naši forwardi Michal Handzuš a Marián Hossa. Za zmienku stojí aj Marián Gáborík v Columbuse. V NHL máme aj kvalitné zastúpenie brankárov – Peter Budaj (Montreal Canadiens) a Jaroslav Halák (St. Louis Blues). Ďalšími hráčmi sú útočníci – Tomáš Tatar (Detroit Red Wings), Tomáš Kopecký (Florida Panthers), Richard Pánik (Tampa Bay Lightning) a obrancovia – Andrej Sekera (Carolina Hurricanes), Ľubomír Višňovský (New York Islanders), Andrej Meszároš (Philadelphia Flyers).

Našich hokejistov musíte vidieť v akcii. Zaregistrovať sa v Tipsporte!

O NHL

NHL (National Hockey League) je najprestížnejšia hokejová liga, ktorú s očakávaním sledujú milióny fanúšikov z celého sveta. V NHL hrá 30 klubov – 27 je v USA a zvyšných 7 v Kanade. Liga vznikla v roku 1917 v Montreale. Najskôr sa hrá základná časť a následne Playoff. Do Playoff postupuje 8 najlepších tímov z každej konferencie. Vo Východnej konferencii sú tri divízie – Atlantická, Severovýchodná, Juhovýchodná a v Západnej konferencii je Centrálna, Severozápadná a Pacifická divízia. Víťaz ligy získava hokejovú trofej – Stanley Cup (teda víťazom sa stáva víťaz playoff).

Autor článku: Redakcia

V redakcii pre vás deň čo deň pripravujeme zaujímavé informácie zo sveta športu a stávok. Baví nás, informovať vás!