Sledujte najlepšie futbalové súťaže naživo a tipujte ich víťazov

Publikované 17.08.2018, autor: Bc. Miroslav Kováčik

Uhorková sezóna vo svete tipovania pomaly končí. Najznámejšie futbalové štadióny opäť otvárajú svoje brány a množstvo tipujúcich sa už nevie dočkať prestížneho El Clásica či zaujímavých derby na Apeninskom polostrove. Toto všetko môžete naživo sledovať cez hráčske konto Tipsportu.

Priame prenosy nielen z najlepších futbalových líg

Slovenské i svetové hviezdy v Serie A

Bez bohatej ponuky live streamov si množstvo hráčov už ani nevie tipovanie predstaviť. Tipsport TV aj počas nasledujúcej sezóny ponúkne v priamych prenosoch okrem iného súboje z nemeckej, španielskej, talianskej či francúzskej najvyššej futbalovej súťaže. Slovenských fanúšikov bude zaujímať najmä dianie v Serie A, kde Milan Škriniar bude predvádzať ďalšie výborné defenzívne zákroky a Hamšíkov Neapol opäť vyzve Juventus v boji o Scudetto. Jeho šance však sú z jednoduchého dôvodu nižšie než vlani.

Po deviatich rokoch strávených v Reale Madrid zmenil klubové pôsobisko Cristiano Ronaldo. Teraz bude góly strieľať v službách Starej dámy a bookmakeri na www.tipsport.sk predpokladajú, že bude atakovať 30-gólovú hranicu. Kurz na honor najlepšieho strelca je u neho 1,80.

Ochudobnené El Clásico

Európskemu futbalu dominujú španielske kluby. Real Madrid trikrát za sebou vyhral Ligu majstrov, ale v domácej súťaži získal od roku 2013 len jeden titul. La Liga bola v ostatných rokoch aj symbolom rivality medzi Cristianom Ronaldom a Lionelom Messim. Nasledujúce El Clásica budú o tento súboj ochudobnené, no určite sa fanúšikovia po celom svete majú na čo tešiť.

Podľa Tipsportu je najväčším favoritom FC Barcelona s kurzom 1,60. Ak veríte Realu Madrid môžete vyhrať trojnásobok vkladu, v prípade Atlética Madrid osemnásobok a na ďalšie mužstva sú už vypísané kurzy od 100 vyššie.

V predošlých troch sezónach sa stali najlepším strelcom súťaže hráči Barcelony a aj teraz sa očakáva gólový minisúboj Lionela Messiho a Luisa Suaréza.

Na západe Európy nehrozia prekvapenia

V krajine úradujúcich majstrov sveta je jasným favoritom na titul Paríž Saint Germain. Domáci titul je povinnosťou a skôr sa zverenci Thomasa Tuchela zamerajú na úspech v Lige majstrov, v ktorej sa víťaznej radosti ešte nikdy nedočkali.

Prípadné zlyhanie PSG v Ligue 1 je nepravdepodobné, o čom svedčí kurz 1,08.

Podobne je na tom aj nemecká Bundesliga, ktorej od roku 2013 nepretržite kraľuje Bayern Mníchov. Síce nie je príliš výhodné tipovať ich celkové víťazstvo, no vďaka www.tipsport.sk si v priamych prenosoch vychutnáte parádne góly Roberta Lewandowského, ale aj nepopulárne prejavy filmovania Neymara. K tomu vám dajú ešte aj 15 eur na prvé stávky úplne zadarmo a vstupný bonus až 4-tisíc eur!

Autor článku: Bc. Miroslav Kováčik

Baví ma stávkovanie, aktívne sledujem športové dianie a študujem žurnalistiku na Filozofickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave.