Špeciálne stávky na Cristiana Ronalda: Koľko strelí gólov a bude najlepší strelec?

Publikované 06.08.2018, autor: Bc. Miroslav Kováčik

O najväčšiu prestupovú bombu tohto leta sa na futbalovej scéne postaral Cristiano Ronaldo. Hviezdny Portugalčan po deviatich rokoch odchádza z Madridu a od novej sezóny bude hájiť farby Juventusu Turín. Táto novinka neušla pozornosti stávkovej kancelárie Fortuna, ktorá vypísala niekoľko zaujímavých stávok na úradujúceho majstra Európy.

Ronaldo ohúril svojou fyzickou kapacitou

O možnom prestupe Cristiana Ronalda sa hovorilo už dávnejšie, no skôr sa skloňoval Manchester United či odchod do čínskej najvyššej súťaže. Napokon sa však rozhodol pre Juventus Turín, ktorý vlani zostrelil v cardiffskom finále Ligy majstrov dvoma gólmi. Na severe Talianska absolvoval zdravotnú prehliadku, ktorá ukázala až neuveriteľné výsledky. Až 50% tela Portugalčana tvorí svalová hmota a aj kvôli tomu má fyzickú kapacitu 20-ročného hráča. Ronaldo je tak pripravený na novú výzvu a fanúšikovia Starej dámy veria, že okrem ďalšieho titulu v Serie A sa konečne dočkajú aj triumfu v Lige majstrov. Juventus zaplatil madridskému Realu 112 miliónov eur, ale už deň po podpise zmluvy zinkasoval 60 miliónov len z predaja dresov Cristana Ronalda.

Skóruje do siete každého tímu?

Taliansky útočník Ciro Immobile sa vyjadril, že je veľmi rád, že stihol byť najlepším strelcom Serie A, pretože po príchode Cristiana Ronalda to bude mať veľmi náročné. S týmto možno len súhlasiť, veď Portugalčan počas pôsobenia v Reale Madrid nastrieľal v 438 zápasoch neuveriteľných 450 gólov. Podľa Fortuny je futbalová značka CR7 jasným favoritom na zisk koruny kráľa strelcov Serie A, kurz je 1,91, no prekonanie rekordu Gonzala Higuaína nepredpokladá. Ten v ročníku 2015/16 nastrieľal v drese SSC Neapol 36 gólov. Ak však veríte tomu, že rodák z Madeiry pokorí túto métu, môžete si na to staviť na www.ifortuna.sk s kurzom 11,00. Okrem toho sú k dispozícii aj ďalšie zaujímavé stávky. Strelí Cristiano Ronaldo gól každému tímu v súťaži? Rozhodne to bude ťažká misia, o čom svedčí aj kurz 40,00.

Stávky, ktoré nie sú príliš pravdepodobné

Už sme si zvykli, že v špeciálnej kurzovej ponuke stávkových kancelárii občas nájdeme aj tipy, ktorých šanca na výhru je skôr v teoretickej rovine. Fortuna vypísala možnosť stávky na to, že Portugalčan bude hlavnou tvárou automobilu Fiat Punto edície CR7. Je to trošku úsmevné, pretože v médiách sa nedávno objavila správa, že zamestnanci Fiatu ohlásili štrajk práve kvôli kúpe Ronalda. Najväčší kurz 70:1 je vypísaný na to, že jeden z najpopulárnejších futbalistov sveta strelí v sezóne gól zo stredového kruhu. Počas kariéry dal už mnoho krásnych gólov, no od polovice ihriska zrejme ešte nie. Okrem toho Cristiano Ronaldo figuruje v nominácii na zisk Zlatej lopty a kurz 1,28 ho jasne favorizuje.

Foto: pixabay.com

Autor článku: Bc. Miroslav Kováčik

Baví ma stávkovanie, aktívne sledujem športové dianie a študujem žurnalistiku na Filozofickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave.