Štartuje nová sezóna NHL: Užite si priame prenosy a širokú kurzovú ponuku!

Publikované 01.10.2018, autor: Redakcia

Štart najprestížnejšej hokejovej ligy sveta je naplánovaný už o niekoľko dní. Jednotlivé tímy robia posledné škrty v kádroch a pokúšajú sa vybrať 23 najlepších hokejistov zo svojej organizácie. Ako sa s týmto rébusom popasovali, uvidíme už čoskoro.

Okruh favoritov je široký, nebude núdza o prekvapenia

Hádať držiteľa nasledujúceho Stanley Cupu ešte pred začiatkom základnej časti je hra podobná žrebu v lotérií. Množstvo favoritov a extrémna vyrovnanosť jednotlivých kádrov takmer znemožňujú predpovedať víťaza. Pekným príkladom je uplynula sezóna v podaní „zlatých rytierov“ z Las Vegas. Tí sa ako nováčik súťaže dostali až do finále, v ktorom podľahli Washingtonu.

Ak by ste však predsa chceli skúsiť šťastie, stávková kancelária tipsport.sk ponúka okrem stávky na celkového víťaza aj tipy na prvenstvo v konferencii či divízii. Podľa bookmakerov Tipsportu sú najväčším favoritom „javorové listy“ z Toronta. Na kanadské mužstvo je vypísaný kurz na úrovni 6.50. Zraky by sme však mali upierať aj na Nashville, San Jose, Pittsburgh či Washington.

Stávkovať môžete aj na jednotlivcov

Ak vidíte väčšie šance v stávkach na bodové zisky jednotlivých hráčov, v kurzovej ponuke Tipsportu nájdete dostatok podobných príležitostí. Môžete si tipnúť na víťaza kanadského bodovania základnej časti, najlepšieho strelca súťaže alebo na konkrétne bodové zápisy vybraných hokejistov.

Absolútnym favoritom kanadského bodovania je Connor McDavid, ktorý sa údajne nachádza v oslnivej forme. Kurz na jeho prvenstvo v rebríčku sa pohybuje na úrovni 3.00. Konkurovať by mu mal Crosby s kurzom 8.00 či  MacKinnon s kurzom 9.00. Medzi strelcami je jasným favoritom úradujúci šampión Alexander Ovečkin. Jeho jediným vyzývateľom by mal byť fínsky mladík Patrik Laine.

Ako to už býva zvykom, stávková kancelária Tipsport ponúka svojím zákazníkom možnosť sledovania priamych prenosov severomareickej profiligy na svojom webe www.tipsport.sk.

Autor článku: Redakcia

V redakcii pre vás deň čo deň pripravujeme zaujímavé informácie zo sveta športu a stávok. Baví nás, informovať vás!