Stávková kancelária BetX

AKTUALIZÁCIA: Značka BetX sa stala súčasťou spoločnosti DOXX. BetX.sk svoju činnosť ukončila a tipovanie sa presunulo na www.doxxbet.sk.

Stávková kanelária BetX.sk

Náhľady

Kurzové stávky
športové stávky BetX

LIVE stávkovanie
LIVE stávky BetX

Stávková kancelária BetX patrí pod spoločnosť JUNIOR GAME spol s r.o., ktorá vznikla v roku 1995. Zaoberá sa prevádzkovaním výherných hracích prístrojov a zariadení ako sú rulety, videolotérie, výherné hracie prístroje a podobne.

Tipovanie je uskutočňované prostredníctvom internetovej stránky www.betx.sk a stávkových terminálov, ktorých je na území Slovenska viac ako 1000. Tie sa vyznačujú jednoduchým a intuitívnym ovládaním a prinášajú tipovanie zápasov na základe pravidelne aktualizovanej kurzovej ponuky. Stávková spoločnosť BetX je takisto aj hrdým generálnym partnerom Slovenskej futbalovej reprezentácie.

Náš tip: Vedeli ste, že stávková kancelária Fortuna aktuálne poskytuje 30 € stávku bez rizika prehry?

Vyberte si

Kurzová ponuka | Zvýšenie výhry až o 40% | Možnosti tiketov
Vstupný bonus | LIVE stávky | BetX klub a registrácia
Vklady a výbery

Kurzová ponuka BetX

Stávková kancelária BetX.sk disponuje pomerne zaujímavou kurzovou ponukou. Okrem základných tipov na víťazstvo či remízu si môžete vybrať aj zo širokej ponuky odvodených stávok. Samozrejmosťou sú handicapy, stávky na počet gólov, gemov alebo bodov v zápase.

Takisto sú pripravené stávky ako dvojitá šanca, stávka bez rizika, duely, čiastočné stávky na jednotlivé časti hry, viac gólov v polčase, dá v zápase hráč gól, pár/nepár a mnohé ďalšie. Pri tých najprestížnejších svetových ligách sa môžete tešiť aj na špeciálne stávky na počet kariet, rohov a vylúčení.

BetX každý deň vyberá aj niekoľko zápasov do špeciálnej časti kurzovej ponuky, ktorou je BetX šanca. Zápasy, ktoré sa tu nachádzajú majú spravidla väčší, výhodnejší kurz, no vyžadujú si vytvorenie minimálne 8-kombinácie zápasov.

Niečo podobné môžeme tvrdiť aj o Superponuke, kde je povinnosťou pre získanie „výhodnejšieho“ kurzu vytvoriť 5-kombináciu zápasov. BetX vypisuje stávky aj na rôzne nešportové udalosti, akými sú napríklad spevácke súťaže, talentové súťaže, voľby prezidenta, parlamentné voľby a podobne.

Zvýšenie výhry až o 40%

Každý tipujúci má pri tipovaní v BetX šancu vylepšiť si svoju eventuálnu výhru. V tomto prípade nezáleží na vklade, ale na celkovom kurze, ktorí ste pri kumulovaných tiketoch svojim stávkami vytvorili.

Kompletné udeľovanie bonusov:

  • v prípade, že kurz má hodnotu v rozmedzí 20-80 – eventuálna výhra sa zvýši o 5 %
  • v prípade, že kurz má hodnotu v rozmedzí 80-300 – eventuálna výhra sa zvýši o 10 %
  • v prípade, že kurz má hodnotu v rozmedzí 300-1200 – eventuálna výhra sa zvýši o 15 %
  • v prípade, že kurz má hodnotu v rozmedzí 1200-5000 – eventuálna výhra sa zvýši o 20 %
  • v prípade, že kurz má hodnotu v rozmedzí 5000-10000 – eventuálna výhra sa zvýši o 25 %
  • v prípade, že kurz má hodnotu 10 000 a viac – eventuálna výhra sa zvýši o 40 %

Možnosti tiketov

Základným typom stávky je sólo stávka. Už podľa názvu je každému jasné, že sa jedná o tiket, ktorý sa skladá len z jednej stávkovej príležitosti.

Ďalším druhom tiketu je kumulovaná stávka, ktorá je najviac využívaná. Obsahujete väčší počet stávok a výherná je len v prípade, že hráč uhádol všetky sólo stávky zaradené v kombinácii.

Samozrejmosťou sú rozpisové stávky, a takisto musíme spomenúť aj tzv. Boomerang – táto stávka platí pri kumulovaných stávkach v tom prípade, ak tipujúcemu nevyjde na tikete práve jeden zápas. Splniť však musí nasledujúce kritéria. Jeho celkový kurz musí byť väčší ako 200 a minimálny počet stávkových udalostí musí byť 8. Pokiaľ sú tieto podmienky splnené a tipujúcemu nevyjde pri kumulovanej stávke iba jeden zápas, získava desaťnásobok svojho vkladu.

Maximálny počet stávkových príležitostí je pre internetové tipovanie 20 a pre stávkovanie na termináli 40. Minimálny vklad je 0,50€ a maximálny možný vklad je v prípade internetového tipovania na hranici 500€. BetX takisto určil aj maximálnu možnú výhru, ktorá činí 20 000€ v čistom, teda po odrátaní vkladu.

Pri tipovaní prostredníctvom terminálov sa nevyhnete 6-percentnému manipulačnému poplatku, no pokiaľ máte svoj vlastný hráčsky účet na www.betx.sk, stávková spoločnosť zaplatí manipulák za vás.

Vstupný bonus BetX do 350 EUR

ODPORÚČAME: Najvyšší bonus aktuálne ponúka stávková kancelária Tipsport a to až do výšky 4 000 EUR!

Spoločnosť BetX má pre každého novoregistrovaného hráča pripravený vstupný bonus až vo výške 350€.

Podmienky sú veľmi férové. Po zaregistrovaní sa na betx.sk treba na svoje hráčske konto uskutočniť svoj prvý vklad do 7. dní. Jeho výška je ale veľmi dôležitá, pretože výška bonusu predstavuje 100% z prvého dobitia kreditu.

Podľa výšky vášho prvého vkladu treba danú čiastku pretočiť s určitým kurzom a to podľa nasledovných kategórií:

  1. Vklad od 10 € do 40 € -> pretipovať treba 5x súčet vkladu a bonusu s celkovým kurzom na tikete minimálne 1,80. Denne sa započítava súčet stávok na tikety v maximálnej výške 50 €.
  2. Vklad od 41 € do 200 € -> pretipovať treba 6x súčet vkladu a bonusu s celkovým kurzom na tikete minimálne 2,00. Denne sa započítava súčet stávok na tikety v maximálnej výške 100 €.
  3. Vklad od 201 € do 350 € -> pretipovať treba 7x súčet vkladu a bonusu s celkovým kurzom na tikete minimálne 3,00. Denne sa započítava súčet stávok na tikety v maximálnej výške 350 €.

Bonus je vyplácaný po častiach. Po pretipovaní každých 10% z celkovej sumy, ktorú treba pretipovať dostanete 10% z celkovej hodnoty vstupného bonusu. Do samotného pretočenia sa dokonca počítajú aj LIVE stávky. Rozpisové tikety nie.

Modelový príklad

Váš prvý vklad bude vo výške 100 EUR. Nárok teda činí na bonus v hodnote 100 EUR. Pretipovať treba 1200 EUR, teda 6x (100+100) a to na tiketoch s minimálnym kurzom 2,0. Po pretipovaní každých 120 EUR získate 10% z bonusu, teda v tomto prípade 10 EUR.

LIVE stávky

Tipovanie už rozbehnutých stávkových udalostí je takisto mimoriadne populárne. Ponuka zápasov je skutočne veľmi pestrá a zahŕňa množstvo zápasov aj z nižších futbalových súťaží, prípadne tenisové challengre. Najmä počas víkendu dosahuje počet LIVE stávok aj métu 500 športových zápasov.

Rada od redakcie: Najväčšiu ponuku LIVE stávok má už dlhodobo stávková kancelária Tipsport!

Hovorili sme o futbale či tenise, ale takisto nemôžu chýbať ani zápasy hokejovej NHL, KHL, fínskej SM-liigy, slovenskej Tipsport Ligy a mnohých ďalších. Čo sa týka priamo kurzovej ponuky, určite nebudete sklamaní, keďže nájdete prakticky všetko, na čo ste zvyknutí. Tipy na počet gólov, stávka bez remízy základný tip na víťaza, kto vyhrá zvyšnú časť zápasu, kto strelí nasledujúci gól alebo tip na presný výsledok. Dá sa povedať, že prakticky nič nechýba. Pri tenise si tradične môžete staviť na presné skóre jednotlivých gemov. Bohužiaľ, LIVE streamy nie sú k dispozícii.

BetX klub a registrácia

Stávková spoločnosť BetX ponúka aj tipovanie prostredníctvom internetu. Predtým ako začnete stávkovať sa však musíte zaregistrovať na stránke betx.sk, kde vyplníte jednoduchý formulár a súhlasíte so spracovaním vašich osobných údajov.

Následne každý klient starší ako 18 rokov obdrží PIN kód a variabilný symbol. Teraz môžete na svoj hráčsky poslať prevodom prvý vklad a začať hrať. Získavate klubovú kartu, vďaka ktorej sa automaticky stávate členom klubu BetX, z čoho pramenia aj niektoré výhody. Tou prvou je tzv. skoré vyplatenie výhry. Využitím skorého vyplatenia si člen BetX klubu môže po splnení zadaných podmienok predčasne vyhodnotiť tiket a vyplatiť aktuálnu výhru kumulovaného tiketu.

Takisto získavate pri každom podanom tikete aspoň za 1€ klubové body, ktoré môžete využiť na zvýhodnenie svojho kurzu alebo zameniť za tovar z aktuálnej ponuky klubového obchodu spoločnosti JUNIOR GAME.

Vklady a výbery v BetX

Vklady na hráčske konto

Na svoje hráčske konto si svoj vklad môžete vložiť hneď niekoľkými spôsobmi.

Tým prvým je bankový prevod z vášho osobného účtu na účet JUNIOR GAME v ľubovoľnej výške. Pri realizácii tejto požiadavky musíte zadať variabilný symbol, ktorý ste dostali pri registrácii.

Ďalšou možnosťou je tzv. „rýchla platba“, ktorá je sprostredkovaná internet bankingom.

Využiť môžete aj platby kartou – „Card Pay“ – priamo prechodom z web stránky JUNIOR GAME na web stránku Tatra banky.

Výbery výhier

Svoju výhru si môžete nechať poslať na bankový účet. Zaujímavosťou je, že prevod z kreditu stávkového konta na osobný účet hráča sa bude uskutočňovať zaokrúhlene na celé euro.

Odporúčame: Stávková kancelária Fortuna aktuálne poskytuje 30 € stávku bez rizika prehry. Využite to!

Autor recenzie: Mgr. Miroslav Kováčik

Skúsený dlhoročný stávkar, ktorý vyštudoval žurnalistiku na Filozofickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave. Aktívne sleduje svet tipovania a športu. Okrem recenzií sa venuje aj analýzam zápasov a prispieva na odborné športové servery.