Stávková kancelária DOXXbet

DOXXbet

Naše hodnotenie: Odporúčame ☑

Náhľady

Kurzové stávky

kurzova-ponuka-na-doxxbet-sk

LIVE stávkovanie

live-stavky-na-doxxbet-sk

Prečo tipovať v DOXXbete

» na www.doxxbet.sk získate vstupný bonus až do výšky 2 000 EUR a k tomu 20 EUR stávku bez rizika
» 0 % manipulačný poplatok na všetky online stávky
» dobrá kurzová ponuka
» DOXXbet usporadúva počas celého roka zaujímavé akcie a súťaže
» klientský servis je na vysokej úrovni, nechýba live chat podpora
» rýchle bankové prevody
» okrem klasickej rozpisovej stávky ponúka DOXXbet aj Skupinovú stávku – spočíva v tom, že sa tvoria kombinácie nie jednotlivých stávkových udalostí, ale priamo skupín udalostí (skupinu tvorí 2 a viac zápasov)
» možnosť stornovať tiket do 10 minút
» maximálna výhra na jeden tiket je 50.000,-Eur
» mobilná verzia stránky a rovnako tak aj aplikácia pre mobilné stávkovanie (Android, iOS)
» prehľadná webová stránka

Vyberte si

Základné info | Kurzová ponuka | Možnosti tiketov
Vstupný bonus do 2 000 € | Kompenzácia | LIVE stávky
Vernostný program | Tipovanie cez mobil | Vklady a výbery

Základné informácie o DOXXbete

Stávková spoločnosť DOXXbet bola založená v roku 1990. Od svojho založenia je súčasťou silnej kapitálovej skupiny DOXX, ktorá vstúpila na trh v roku 1994, teda tesne po vzniku samostatnej Slovenskej republiky. Začiatkom roka 2013 získala stávková spoločnosť DOXXbet aj slovenskú licenciu, takže sa hráči môžu registrovať aj cez stránku www.doxxbet.sk, ktorá je kompletne v slovenčine a využívať tak roky skúsenosti DOXXbetu z medzinárodného prostredia.

V DOXXbete sa možno spoľahnúť na pestrú kurzovú ponuku, rôzne možnosti tiketov, klientským servisom na výbornej úrovni a veľmi rýchlym vyplácaním výhier.

Kurzová ponuka DOXXbetu

Podobne ako u ostatných stávkových kancelárii, aj v ponuke DOXXbet.sk nájdete širokú škálu športov od futbalu až po baseball či napríklad rugby. Vybrať si tak môžete takmer z 25 športov, čo predstavuje viac ako 100 športových líg. Samozrejme, každý šport ponúka špecifické druhy stávok, ktoré pri iných športoch nenájdete.

V tenise si môžete staviť na počet gemov v zápase, v jednotlivých setoch alebo napríklad na to, či bude v zápase tiebreak alebo kanár. Výhodou je aj to, že v prípade skreču sa stávka považuje za vrátenú.

Vo väčšine športov môžete využívať aj druh stávky tzv. handicapy. Tie umožňujú podať si na jasného favorita duelu za pomerne vysoké kurzy. Stačí len určiť o koľko gólov, gemov alebo bodov musí váš favorit zvíťaziť. Tradične je k dispozícii okrem tipov 1,X,2, 1X, X2 aj tip 12, ktorý môžete pridať na svoj tiket ak si myslíte, že zápas sa určite neskončí remízou. Zaujímavé sú aj stávky pár/nepár, ázijské handicapy, stávka bez remízy alebo polčasový/konečný výsledok zápasu.

Možnosti tiketov

Stávková kancelária DOXXbet ponúka viacero druhov, respektíve možností ako uzatvoriť váš tiket. K dispozícii sú tipujúcim jednoduché stávky i kombinované stávky. Sami si tak môžete vytvoriť tiket s viacerými skupinami a celkový kurz vylepšiť tutovkami.

Zaujímavé a pomerne netradičné sú skupinové stávky. Tie tvoria kombinácie nie jednotlivých stávkových udalostí, ale priamo skupín udalostí. Na jeden tiket je možné pridať maximálne 30 stávkových príležitostí a najvyššia možná výhra je na hranici 50 000€, čo je v porovnaní s Fortunou či Tipsportom menej.

Minimálny vklad je 0,50€ čo je obvyklá suma u množstva stávkových kancelárii. Svoj tiket môžete do 10 minút od podania tiketu stornovať. Pri uzatváraní tiketov na slovenskom webe www.doxxbet.sk neplatíte žiadny manipulačný poplatok.

Stávkarov poteší aj táto novinka. V prípade každej jednej kombinácie rozpisových a skupinových stávok máte možnosť jednu kombináciu vrámci tiketu podať aj za jeden cent. Aj v takom prípade je ale potrebné, aby bol súčet vkladov pri kombináciách rozpisových a skupinových stávok najmenej 0,50€. Teda to znamená, že podtiket rozpisu môže byť aj za jeden cent, ale celkovo rozpisový tiket musí mať vklad aspoň 0,50€.

100% vstupný bonus do 2 000 € + extra bonus stávka bez rizika do 20 €

Pre novoregistrovaných klientov si pripravila stávková kancelária www.doxxbet.sk vskutku štedrý vstupný bonus, ktorého maximálna možná čiastka je až 2000€. Svoj bonus si ale treba zaslúžiť tým, že kompletne dodržíte jednoduché a predovšetkým férové podmienky. Jedná sa o 100 % vkladový bonus. To znamená, že ak si vložíte na účet napríklad 100 €, máte nárok na 100 € bonus.

Pre získanie bonusu je potrebné sumu vkladu pretočiť 10, alebo 16 krát (závisí od výšky vášho prvého vkladu, ktorý treba spraviť do 14 dní odo dňa registrácie na www.doxxbet.sk) na tiketoch, ktoré obsahujú aspoň 2 stávkové udalosti a zároveň minimálne dve udalosti na tikete musia mať kurzy aspoň 1,45.

Konkrétne vklad od 10 do 100 € treba pretočiť 10 krát, 100.01 až 500 € 12 krát. Ak bude váš vklad 500,01 až 1 000 € je to 14 krát a nakoniec 16 krát pri prvom vklade 1 000,01 – 2 000 €.

Vrámci získania bonusu nie je potrebné vypisovať žiadny promo kód, resp. bonus kupón. Stačí sa zaregistrovať v DOXXbete a splniť podmienky.

Do pretočenia bonusu vám DOXXbet započítava vždy stávku do výšky vkladu. Teda napríklad ak ste vložili 300 €, máte nárok na 300 € bonus a teda maximálna stávka, ktorá sa vám započítava do pretočenia bude 300 € (aj keby bola stávka za viac, napríklad za 400 €).

Do pretočenia sú počítané len vyhodnotené tikety. Nie sú započítavané iba predčasne vyplatené tikety (formou funkcie cash-out), tikety, ktoré ste stavili za voľné stávky a tiež rozpisové tikety. DOXXbet vám bude bonus pripisovať po pätinách. Na získanie prvej pätiny bonusu je potrebné pretipovať pätinu požadovanej čiastky pretočenia a to do 90 dní.

Navyše k tomuto vstupnému bonusu získate aj extra bonus, ktorým je bezriziková stávka do 20 €. Tú získate veľmi jednoducho. Stačí po registrácii na www.doxxbet.sk spraviť vklad a potom uzavrieť svoj prvý tiket, ktorý obsahuje aspoň 3 udalosti a minimálne 3 udalosti na tikete musia mať kurz 1,50 alebo viac. Ak vaša stávka nebude výherná, DOXXbet vám ihneď vráti váš vklad a to až do 20 € vo forme voľne použiteľného bonusu (žiadna potreba pretočenia). Mimochodom do pretočenia vrámci prvého bonusu do 2 000 € je započítaná aj táto extra bezriziková stávka.

Kompenzácia

Výbornou správou pre všetkých klientov je aj tzv. Kompenzácia. Ako hovorí už samotný názov jedná sa o aspoň čiastočnú kompenzáciu v prípade, že vám na tikete ujde len jeden zápas. Táto akcia ale platí len za istých podmienok.

Do akcie je zaradený každý podaný tiket s minimálnym kurzom nad 100. Ide práve o výšku kurzu, ktorá rozhoduje o prípadnej kompenzácii.

  • Ak je váš tiket s celkovým kurzom 100 až 199,99 a netrafíte len jeden zápas, DOXXbet vám vráti vklad.
  • Ak je kurz v rozmedzí 200-499,99 získavate desaťnásobok vkladu.
  • Od 500 a viac získate 15-násobok vkladu.

Táto akcia sa vzťahuje na jednoduché tikety a taktiež aj na LIVE stávky. Veľmi dôležité je aj to, aby sa na vašom tikete nenachádzala udalosť s kurzom väčším ako 8,00. Kompenzácia bude vyplatená už do 24 hodín od vyhodnotenia tiketu a to v podobe voľne vyberateľného bonusu.

LIVE stávky v DOXXbete

Ako väčšina stávkových spoločností aj DOXXbet disponuje LIVE tipovaním. Najčastejšie nájdete v ponuke športov futbal, ľadový hokej a tenis. Okrem týchto najpopulárnejších druhov športu sa môžete tešiť aj na basketbalové, hádzanárske či volejbalové zápasy.

Bohužiaľ, kurzová ponuka je značne obmedzená. Nenájdete už takú bohatú ponuku ako pri bežných stávkach, čo je určite na škodu veci. LIVE stávky sú totiž čoraz viac populárnejšie, keďže niekedy sa dozviete o výhre či prehre v priebehu pár minút. Takisto DOXXbet nedisponuje ani priamymi prenosmi. Tipujúci si tak nemôžu pozrieť zápas prostredníctvom streamov na webe DOXXbetu, ale hľadať živé prenosy na iných stránkach.

Vernostný program DOXXbet Klub

Svoj vernostný program pre stávkarov má aj stávková kancelária DOXXbet a s čistým svedomím ho môžeme označiť za veľmi dobrý. Funguje na jednoduchom princípe. Za každý stavený tiket získavate vernostné body, ktoré môžete v DOXXshope vymeniť za voľné stávky od 5 € až do 100 €, reklamné predmety (mikina s kapucňou, šiltovka, tričko, cestovné taška alebo aj futbalová lopta značky Adidas) či špičkovú elektroniku značiek ako Aplle či Samsung. Dokonca za body ide vymeniť aj Playstation 4 + k tomu dostanete hru FIFA.

Do programu sa netreba nijako špeciálne registrovať. Každý klient, ktorý sa zaregistrujte na webe www.doxxbet.sk je automaticky členom DOXXbet klubu. Za každých stavených 0,50 € získate 1 bod. Body dostanete ako za predzápasové stávky, tak aj za LIVE stávky. Okrem toho môžete získať aj body zadarmo. Napríklad za prvé prihlásenie do aplikácii pre Android dostanete 100 bodov. Prípadne keď nahráte 100 bodov 30 dní od vášho prvého prihlásenia, získate ďalších 100 bodov zadarmo.

Aktuálne si pre vás DOXXbet pripravil ešte jednu vychytávku a síce súťaž, kde možno získať body naviac. Pravidlá i podmienky tejto akcie sú opäť veľmi jednoduché. Súťaž sa začína vždy v prvý deň v mesiaci. Trvá 7 dní. V hre je 55-tisíc bodov. Víťazmi sa stanú stávkari, ktorí budú mať počas akcie výherný tiket s najvyšším kurzom. DOXXbet ocení prvých 10 hráčov. Za prvé miesto je 10-tisíc bodov, za druhé 9-tisíc bodov. Ďalšie výhry a rebríček je pravidelne aktualizovaný na stránke www.doxxbet.sk v sekcii Body naviac.

Tipovanie cez mobil v DOXXbete

Stávková kancelária DOXXbet takisto ponúka svojim klientom aj výbornú mobilnú aplikáciu. Je dostupná pre mobilné zariadenia s operačným systémom Android, Blackberry, Windows Phone a IOS (iPhone, iPad). Aplikácia je dostupná na internetovej stránke m.doxxbet.sk. Pomocou aplikácie sa môžete pripojiť na svoj hráčsky účet a staviť plnohodnotný tiket. S DOXXbetom ste tak online prakticky všade.

Vklady a výbery v DOXXbete

Dobitie hráčskeho účtu

Vklady na svoj hráčsky účet môžete zrealizovať prostredníctvom SporoPay, TatraPay, UniPlatba, ePlatby VÚB, Platba ONLINE, OTP, Fio a ČSOB alebo kreditnými a debetnými kartami VISA, VISA Electron, MasterCard a Maestro. Prípadne aj prostredníctvom služby VIAMO.

  • Vklady prostredníctvom bankového prevodu a elektronickej peňaženky Skrill (Moneybookers) sú zadarmo. Pri dobití predplatnou kartou Paysafecard je 3% poplatok. Neteller nie je k dispozícii.
  • Doba spracovania je pri všetkých možnostiam len niekoľko minút.

Navyše minimálnou sumou, ktorú možno dobyť je 10€, kým prostredníctvom SporoPay, TatraPay, ePlatby VÚB, Platba ONLINE od Poštovej banky, UniPlatba a ČSOB stačí vložiť len 5 €. Poslednou možnosťou je bankový prevod, ktorého minimálna čiastka je 10€ a na spracovanie si vyžaduje niekoľko pracovných dní.

Výplata výhier

Na výber peňazí máte 3 spôsoby.

Prvou možnosťou je bankový prevod, ktorého doba spracovania môže byť 2-5 pracovných dní, ale väčšina prevodov trvá v DOXXbete do 30 minút. Minimálny povolený výber je 10€, no výhodou je, že za vybavenie vašej požiadavky neplatíte žiadne zbytočné poplatky.

Ďalšími spôsobmi výberu je funkcia Skrill (Moneybookers) Doba spracovania je v porovnaní s bankovým prevodom oveľa kratšia. Netrvá totiž dlhšie ako 4 hodiny. Zvyčajne je to veľmi rýchlo, do 30 minút. Takisto je minimálna čiastka výberu 10€.

S akýmkoľvek problémami sa môžete obrátiť na Live chat podporu, ktorá je dostupná každý deň.

Za výbery vkladov cez platobné metódy, ktoré ste nepoužili na vykonanie stávky sa účtuje poplatok pri výbere 5% z výšky výberu.

Autor recenzie: Mgr. Miroslav Kováčik

Skúsený dlhoročný stávkar, ktorý vyštudoval žurnalistiku na Filozofickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave. Aktívne sleduje svet tipovania a športu. Okrem recenzií sa venuje aj analýzam zápasov a prispieva na odborné športové servery.