Stávková kancelária Niké

hh

Náhľady

Kurzové stávky

kurzová ponuka Niké

LIVE stávkovanie

LIVE stávky na Niké.sk

Stávková kancelária Niké je prvou stávkovou spoločnosťou na Slovensku. Vznikla ešte v roku 1991 a v súčasnosti má na celom území Slovenskej republiky viac ako 1000 pobočiek. Zakladateľom a aktuálnym spolumajiteľom Niké je rodák z Bošian Otto Berger. Niké sa prezentuje aj ako sponzor tímu ŠK Slovan Bratislava či basketbalového vicemajstra BC Prievidza. Od roku 2006 spustila aj svoje internetové tipovanie na nike.sk. Na webe sa nachádza množstvo stávok, live výsledky zápasov, analýzy k zápasom, alebo aj priame prenosy.

Náš tip: Vedeli ste, že stávková kancelária Fortuna aktuálne poskytuje 30 € stávku bez rizika prehry?

Vyberte si

Kurzová ponuka | Možnosti tiketov | Vstupný bonus

LIVE prenosy | Vernostný program Klub Niké
Tipovanie cez mobil | Žreby od Niké | Vklady a výbery

Vybrané špeciálne stávky na Niké

LIVE stávky | Miliónový nikár | Big Bank | Prachy späť

Kurzová ponuka Niké

V kurzovej ponuke Niké nájdeme prakticky všetky druhy stávok, ktoré sú na Slovensku dostupné. Okrem klasických tipov 1, X, 2, 1X, X2 či 12, ponúka aj rôzne odvedené stávkové príležitosti. Jednou z nich sú populárne handicapy alebo čiastočné tipy na víťaza polčasu, tretiny, štvrtiny či setu.

Náš tip: Stavte si vo Fortune až za 30 € bez rizika prehry! Keď netrafíte, dostanete vklad do 24. hodín späť!

Samozrejme, bohatšia kurzová ponuka je prístupná pre najpopulárnejšie druhy športov ako futbal, hokej, tenis, basketbal a podobne. Tu sa už pomerne často vyskytujú aj stávky na počet gólov, prípadne bodov, tipy na víťaza zápasu alebo stávka bez remízy. Tí odvážnejší si môžu staviť na presný výsledok zápasu, eventuálne na strelca gólu.

Pri tých najdôležitejších zápasoch ako finále Ligy majstrov alebo majstrovstiev sveta si môžete zvoliť aj špeciálne stávky na počet kariet, kedy padne prvý gól, prípadne na počet vylúčení (v hokeji). Na druhej strane v pravidelnej ponuke Niké chýbajú čoraz viac populárnejšie ázijské handicapy.

Možnosti tiketov na Niké

Druhy tiketov, ktoré si môžete vybrať z ponuky Niké, možno rozdeliť na jednoduchý, rozpisový a skupinový tiket.

Jednoduchý tiket zahŕňa okrem klasického tiketu aj SÓLO stávku. To znamená, že na vašom tikete sa nachádza len jedna stávková príležitosť.

Rozpisový tiket spočíva vo vytvorení viacerých skupín, z ktorých si sami určíte koľko z nich vám musí vyjsť. Samozrejme či viac skupín vám vyjde, tým väčšia je vaša výhra. Svoj tiket môžete vyšperkovať aj pridaním tutoviek, no ak vám práve tutovka nevyjde, celý váš tiket sa hodnotí ako prehraný.

Na jeden tiket je možné staviť maximálne 50 tipov a maximálna možná výhra je len 150 000 €. Oproti stávkovej kancelárií Tipsport, kde je limit 300 tisíc EUR má Niké čo vylepšovať. Vo Fortune je stanovená maximálna výhra na tiket rovnaká ako v Niké. Komplet porovnanie maximálnych výhier všetkých stávkových kancelárií ponúkame na tejto stránke.

Stávková kancelária Niké 25. februára 2015 zrušila manipulačný poplatok na všetky stávky na internete. Ak by ste ale chceli podať tiket na kamennej pobočke, zaplatíte 6-percentý manipulačný poplatok. Zaujímavé sú aj tzv. virtuálne hry, ktoré sú dostupné takisto na www.nike.sk.

Vstupný bonus do 300 € od Niké

Spoločnosť Niké si pre každého novoregistrovaného klienta pripravila šancu získať štartovací vstupný bonus až vo výške 300€. Samozrejme, ak máte záujem získať tento bonus, musíte splniť nasledujúce podmienky.

ODPORÚČAME: Najvyšší bonus aktuálne ponúka stávková kancelária Tipsport a to až do výšky 4 000 EUR!

V prvom rade sa musíte zaregistrovať v Klube Niké a následne uskutočniť na vaše hráčske konto prvý vklad najneskôr do 7 dní. Postupným tipovaním sa vám bude po častiach vyplácať bonus.

Po pretipovaní 1,2-násobku prvého vkladu vám Niké pripíše pätinu vášho bonusu. Každých ďalších 20% vášho bonusu sa bude vyplácať po “pretočení” 2,4-násobku, 3,6-násobku, 4,8-násobku a 6-násobku prvého vkladu.

Keď pretipujte do 90 dní šesťnásobok vkladu, máte nárok na bonus v plnej výške vášho prvého vkladu. Platné sú len jednoduché tikety s minimálne tromi stávkovými príležitosťami a celkovým kurtom minimálne 1,90. Niké si vyhradzuje právo akýkoľvek bonus nepriznať, respektíve priznaný bonus odňať a to bez uvedenia dôvodu.

LIVE prenosy na Niké – ŠPORT TV

Ešte pred niekoľkými rokmi nebola stávková kancelária Niké v tomto smere považovaná medzi absolútnu špičku. Dnes ale ponúka vďaka ŠPORT TV obrovský počet priamych prenosov, ktorý sa počas roka vyšplhá aj nad magickú hranicu 20 000 prenosov.

Španielska Primera División, talianska Serie, francúzska Ligue 1, anglický ligový pohár, tenisové turnaje ATP a WTA, hokejová KHL, basketbalová NBA a Euroliga alebo Svetová liga vo volejbale. Vymenované svetové ligy ale rozhodne netvoria kompletnú zostavu. Sledovať môžete aj priame prenosy z hádzanej, plážového volejbalu, snookeru, šípiek alebo stolného tenisu. Počas sledovania zápasov si môžete zostaviť a vsadiť tiket z obrovskej ponuky LIVE stávok.

V redakcii sa však prikláňame skôr ku TV Tipsport, ktorý vysiela taktiež tisícky zápasov ročne a to vo vysokej kvalite. Navyše slovenskú Tipsport ligu ponúka len táto stávková kancelária. A čo sa týka hokejových zápasov, tak NHL, KHL či dokonca švédska Elitserien robia z Tipsportu špičku v LIVE prenosoch hokejových zápasov.

Vernostný program Klub Niké

Vernostný program je takisto neodmysliteľnou súčasťou u každej lepšej stávkovej kancelárie. Jeho cieľom je zvýhodniť registrovaných klientov. Po registrácii na pobočke či cez internet, dostane klubovú kartu – Klub Niké. Na nej bude uvedené vaše meno a čiarový kód vďaka ktorému je s ňou veľmi jednoduché manipulovať.

Ak podávate tikety na pobočke, nezabúdajte ju vždy predložiť obsluhujúcemu personálu. Jednoduchým priložením získate pri každom pridanom tikete body, ktoré sa vám zaručenie hodia. Ako držiteľ klubovej karty zároveň automaticky získavate 6% zľavu pri podávaní tikete, čím sa aj pri podaní tiketu na pobočke vyhnete manipulačnému poplatku. Pri väčších turnajoch môžete získať voľné tikety na stávkovanie až do výšky 70 €.

Pozrite si ďalšie vernostné programy stávkových kancelárií -> Vernostný program Fortuna Klub PLUSVernostný program NetKonto v Tipsporte

Tipovanie cez mobil na Niké

Podobne ako ostatné stávkové kancelárie aj Niké disponuje svojou vlastnou mobilnou aplikáciou. Pre používateľov, ktorí majú iPhony je to o niečo jednoduchšie, keďže si aplikáciu nájdu v App Store.

Tí čo majú smartfóny s operačným systémom Andriod, si musia aplikáciu stiahnuť na stránke m.nike.sk. Stiahnutie je veľmi jednoduché, keďže všetky podstatné informácie, ktoré potrebujete k stiahnutiu, nájdete na spomínanej stránke. Pred stiahnutím je potrebné povoliť inštaláciu aplikácie z neznámych zdrojov. To nájdete v nadstaveniach vášho smartfónu.

Po zapnutí aplikácie sa prihlásite do systému prostredníctvom vašich prihlasovacích údajov. Následne si zvolíte PIN kód, ktorý budete používať pri ďalších prihláseniach. Následne si vyberiete z kurzovej ponuky tie správne zápasy a môžete pohodlne tipovať. Nachádza sa tam aj kontrola tiketu Niké, alebo najtipovanejšie zápasy.

Okrem online stávok aj žreby

Veľkou výhodou je aj to, že priamo na pobočke Niké si môžete zakúpiť najrozličnejšie žreby. Niké ponúka atraktívne žreby: 5 rokov prázdnin, Hra o Niké, Kráľovská výhra, Rubínová 7, Horúca výhra, Zlatky a dukáty, Faraónov poklad, Veselé zvieratká 3 a Veselé zvieratká 2.. Ak budete mať šťastie, môžete získať najvyššiu okamžitú výhru na Slovensku – až 300 000 eur. Vaša šanca na úspech je pomerne veľká, keďže každý 3.-4. žreb je výherný.

Veľmi zaujímavým žrebom je Hra o Niké. Vďaka nemu sa môžete dostať do malej alebo veľkej televíznej hry, ktorá sa uskutočňuje v televízii Markíza. Kupujte tak tieto žreby a môžete vyhrať až milión eur!

Vklady a výbery

Dobitie účtu

Možnosti ako vložiť vklad na svoj hráčsky účet je pomerne veľa, celkovo až päť.

  1. Prvou možnosťou je prevod zo svojho osobného účtu na účet Tele-Niké v ľubovoľnej výške.
  2. Druhou alternatívou je vložiť peniaze v hotovosti priamo na pobočke. Minimálny vklad je počas dňa 5€ a maximálny vklad zas v hodnote 3000€.
  3. Tretia možnosť je prostredníctvom teleplatby, čo je služba pre klientov spoločnosti Orange, ktorí majú danú službu aktivovanú.
  4. Ďalšou možnosťou je tzv. Rýchla platba. V sekcii Moja Niké – Vklad na konto si z ponúknutých bánk vyberiete tú, v ktorej sa nachádza váš osobný účet a zadáte sumu, ktorú chcete vložiť (minimálny vklad: 5 €). Po kliknutí na Odoslať platbu budete presmerovaný na váš internet-banking.
  5. Poslednou alternatívou je prevod peňazí na váš hráčsky účet prostredníctvom platobnej karty – VISA, VISA Electron, MasterCard alebo Diners Club.

Výbery z účtu

Možnosti na výber peňazí je tradične o niečo menej. Konkrétne ide len o dva spôsoby – v hotovosti a bankovým prevodom. Každý klient má právo hocikedy požiadať o výber zo svojho stávkového konta v hotovosti, prostredníctvom SMS správy (viď Ako tipovať – SMS) alebo požiadavkou cez internetový portál www.nike.sk. V tomto prípade je ale možné vybrať minimálne 10€ a maximálne 200€ za jeden deň. Mimoriadny výber nad 200€ je nutne nahlásiť minimálne 2 pracovné dni dopredu.

Druhou alternatívou je spomínaný prevod cez bankové konto. Pri registračnom formulári je ale nutné uviesť aj číslo svojho osobného účtu. Výber sa môže uskutočniť kedykoľvek prostredníctvom SMS správy, respektíve vďaka internetu. Stávková kancelária opäť o všetkom svojich zákazníkov informuje a veľmi prehľadne ponúka aj kompletné možnosti výberu, ktoré sa nájdete na webovej stránke uvedenej v sekcii Vklady.

LIVE stávky na Niké

Čo sa týka LIVE stávok, stávková kancelária Niké ponúka svojim klientov celkom slušnú škálu športov. Nechýba veľký počet futbalových zápasov, tenisových duelov, ale takisto aj zápasov z ľadových plôch či basketbalových paluboviek.

Veľmi často sa v ponuke LIVE stávok objavuje aj plážový volejbal, ktorý sa počas letných mesiacov teší veľkej popularite. Minimálny vklad je podobne ako pri SÓLO či jednoduchom tikete 0,50€. Navyše, pri LIVE tipovaní sa vyhnete zbytočným poplatkov. Ako väčšina stávkových kancelárii aj Niké na začiatku tohto roka zrušila manipulák pri tipovaní cez internet. Za založenie hráčskeho účtu nič neplatíte a môže sa zaregistrovať aj z pohodlia vášho domova.

Miliónový Nikár

Najobľúbenejšou tipérskou hrou v Niké je tzv. Miliónový Nikár. Hra spočíva v tom, že za podané tikety získate špeciálne body – NIKY. Ak ich budete mať na konci cyklu najviac, môžete vyhrať skvelých 33 333 eur.

Od 20. apríla tohto roka sa podmienky na hru mierne zmenili. Stávkový tiket musí obsahovať minimálne 5 stávkových podujatí, každé s minimálnym kurzom 1,1. Za každý uhádnuté zápasy získavate Niky. Hra prebieha vždy v ohraničenom čase, spravidla 5 týždňov. Počty Nikov nie sú prenosné z jedného cyklu hry do druhého cyklu hry – každý cyklus hry sa začína u všetkých hráčov s nulovým počtom Nikov. Hry sa môžu zúčastniť len členovia Klubu Niké.

Big Bank

Ďalšou špeciálnou ponukou je tzv. BIG BANK. Tento typ stávky je veľmi zaujímavý a má aj špeciálne pravidlá. Pokiaľ chcete hrať, váš tiket musí obsahovať presne 6 stávkových príležitosti s tipom na výhru domácich. Ak stávkujúci uhádne všetkých šesť zápasov, získava bežnú výhru. Navyše, ak sa minimálne päť podujatí skončí výhrou mužstva uvedeného ako domáce 3:1, získava extra výhru – BIG BANK.

Minimálny vklad na tiket je 2€. Táto hra sa odohráva v týždenných intervaloch. To znamená, že jeden stávkový cyklus sa začína od pondelka 00:00 do nedele 23:59. Aktuálna možná výhra je 77 777€. Výplata výhry BIG BANKU sa uskutoční až po termíne vyhodnotenia daného cyklu prevodom na stávkové konto alebo bankovým prevodom na bankový účet stávkujúceho.

Prachy späť

PRACHY SPÄŤ je len doplnkovou kurzovou stávkou. V ponuke Niké sa neobjavuje až tak často, väčšinou pri veľkých športových podujatiach, akými sú majstrovstvá sveta vo futbale alebo v hokeji. V kurzovej ponuke sa vopred vždy označí zápas, na ktorý sa stávka PRACHY SPÄŤ vzťahuje a zároveň vyznačí podmienky stávky.

Cieľom stávky je pri nevýhernom tipe vrátiť tipujúcemu celý alebo časť vkladu. Veľmi dôležité je poznamenať, že stávka PRACHY SPÄŤ môže byť uzatvorená iba ako sólo stávka.

Autor recenzie: Mgr. Miroslav Kováčik

Skúsený dlhoročný stávkar, ktorý vyštudoval žurnalistiku na Filozofickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave. Aktívne sleduje svet tipovania a športu. Okrem recenzií sa venuje aj analýzam zápasov a prispieva na odborné športové servery.