Stávková kancelária SYNOT TIP

SYNOT TIP

Náhľady

Kurzové stávky

Kurzové stávky na stránke synottip.sk

LIVE stávkovanie

LIVE stávky na stránke synottip.sk

Virtuálne hry

Virtuálne hry na stránke synottip.sk

Prečo tipovať v SYNOT TIPe

» na www.synottip.sk získate vstupný bonus až do výšky 1 000 EUR a k tomu ešte stávku bez rizika za 50 EUR
» 0 % manipulačný poplatok na všetky online stávky
» dobrá kurzová ponuka
» v ponuke nechýbajú virtuálne hry
» zaujímavé akcie a súťaže
» klientský servis je na dobrej úrovni
» funkcia cash-out (vyplatenie výhry predtým, ako sa skončia všetky zápasy na tikete)
» maximálna výhra na jeden tiket je 150.000,-Eur
» mobilná verzia stránky a rovnako tak aj aplikácia pre mobilné stávkovanie (Android, iOS)
» prehľadná webová stránka

Vyberte si

Základné info | Kurzová ponuka | Možnosti tiketov
Vstupný bonus
| LIVE stávky | Vernostný program
Tipovanie cez mobil | Vklady a výbery

Základné informácie o SYNOT TIPe

Stávková kancelária SYNOT TIP sa na slovenskom trhu po prvýkrát objavila v roku 2011. Prioritne sa orientuje na kurzové stávkovanie, najmä na tipovanie športových zápasov a to prostredníctvom webovej stránky www.synottip.sk a terminálov. Na území Slovenska má viac ako 650 zberných miest, z toho najviac v Žilinskom kraji. Naopak najmenej ich nájdeme pomerne prekvapujúco v Bratislavskom kraji. Pod zbernými miestami myslíme aj rôzne pohostinské zariadenia, kde sú umiestnené hracie automaty. Stávková kancelária SYNOT TIP patrí medzinárodnej skupine SYNOT, ktorá už dve desaťročia poskytuje široký servis v lotériách.

Kurzová ponuka SYNOT TIP

Hoci stávková spoločnosť SYNOT TIP nie je až tak populárna ako Fortuna či Tipsport, takisto ponúka veľmi bohatú kurzovú ponuku.

Tipujúci si môžu vybrať z veľkého počtu stávkových príležitosti a tých najrôznejších športov. Handicapy, stávky na počet gólov, gemov, setov, kariet v zápase, presný výsledok stretnutia, ázijský handicap, polčas/koniec a ďalšie druhy špeciálnych stávok v ponuke samozrejme nájdete. Dokonca si dovolím tvrdiť, že v tomto smere sa SYNOT TIP minimálne vyrovnáva svojej konkurencii.

Nechýbajú čiastočné tipy na víťaza jednotlivých polčasov, štvrtín, tretín alebo dokonca istého časového úseku, napríklad od 1.-15. minúty. Najbohatšia kurzová ponuka je k dispozícii pri stretnutiach futbalovej Ligy majstrov, Európskej ligy, Premier League alebo pri hokejovej NHL či KHL.

Na oficiálnej stránke sa pomerne rýchlo zorientuje a bez problémov si môžete vybrať z ponuky, prípadne skontrolovať svoj tiket. Ak ste fanúšikom špeciálnych, respektíve nešportových stávok, tak tu máme niečo aj pre vás. SYNOT TIP totiž môže vypísať kurzy aj na rôzne spevácke súťaže (Superstar), talentové súťaže (Československo má talent), alebo napríklad na významné udalosti ako voľba prezidenta a podobne.

Možnosti tiketov

SYNOT TIP ponúka niekoľko druhov tiketov.

Najčastejším je štandardný tiket, ktorému by sme mohli pridať prívlastky – jednoduchý či klasický. Cieľom je uhádnuť všetky zápasy na vašom tikete. Ak vám čo i len jeden zápas nevyjde, vaša šanca na výhru sa stráca.

O niečo zaujímavejší je tip Kombi, ktorý spočíva vo vytváraní viacerých skupín. Je to akýsi skrátený spôsob uzatvorenia viacerých stávok súčasne na jednom tikete.

Manipulačný poplatok pri podaných tiketoch je 5%. Toto tvrdenie ale platí len pri tiketoch podaných na kamennej pobočke, respektíve v automatoch. Pri online stávkovaní sa odo dňa 17.9.2015 zmenila výška manipulačného poplatku na 0%.

Minimálny vklad je 0,50€ a maximálna možná výhra je 150 000€. Výška vášho vkladu je čiastočne ovplyvnená v tom prípade, ak by eventuálna výhra presahovala maximálnu možnosť výhry.

Vstupný bonus do 1 000 EUR + stávka bez rizika za 50 EUR

SYNOT TIP ponúka pre hráčov až dva šťavnaté bonusy. Netreba si vyberať, na oba máte nárok a po splnení jednoduchých podmienok sú bonusy vaše.

1. bonus – 100%-ný vstupný bonus až do výšky 1000 €

Po úspešnej registrácii na www.synottip.sk obdržíte SMS správu s prihlasovacími údajmi a neskôr môžete získať vstupný bonus až vo výške 1 000€. Samozrejme, hodnota bonusu môže byť aj nižšia, záleží len od výšky vášho prvotného vkladu. Pokiaľ by ste vložili 10€ a do hry vložíte počas šiestich mesiacov celkovo 100€, získate bonus v hodnote 10€.

Vrámci získania bonusu nie je potrebné vypisovať žiadny promo kód, resp. bonus kupón. Stačí sa zaregistrovať v SYNOT TIPe a splniť tieto jednoduché podmienky.

Pokiaľ v priebehu 90 dní od prvého vkladu na peňažné konto „pretočíte“ so SYNOT TIPom aspoň 10-násobok hodnoty vášho vkladu, máte nárok na 100-percentný bonus. Táto odmena vám bude vyplácaná po pätinách, teda po pretipovaní 2, 4, 6, 8 a 10-násobku prvého vkladu.

Dôležité je, že do hry sa počítajú len tikety s minimálnym kurzom 2,00 a že jeden deň môžete získať maximálne jednu pätinu bonusu.

2. bonus – Stávka bez rizika za 50 €

Novinkou z dielne SYNOT TIPu je i bezriziková stávka pre všetkých nových hráčov. Platí na vašu prvú SÓLO stávku, to znamená, že na vašom tikete sa bude nachádzať len jeden zápas. Žiadne kurzové obmedzenie. Tento bonus neplatí na LIVE stávky.

Výšku bezrizikovej stávky si v podstate zadefinujete vašim prvým vkladom. Maximálne však 50 eur. Teda pokiaľ vložíte na vaše hráčske konto 30 eur, máte nárok na 30 eur stávku bez úplného rizika. Tento bonus je aktivovaný automaticky, ihneď po zaregistrovaní sa na www.synottip.sk. Netreba uvádzať žiadny promo kód. Nezabudnite, že na uzavretie tejto stávky máte 10 dní po registrácii.

V stávkovej kancelárii SYNOT TIP teraz jednoducho neprehráte. Ak bude vaša stávka neúspešná, SYNOT TIP vám vráti vklad už do 24 hodín na vaše hráčske konto. Neváhajte, takáto ponuka sa už nemusíte znovu opakovať!

LIVE stávky

Tradičnou súčasťou stávkových kancelárii je aj tipovanie LIVE stávok. Počas zápasu sa tak sami môžete rozhodnúť, aký tip zvolíte. V priebehu športového stretnutia sa kurzy neustále menia, no tipy na počet gólov, gemov, bodov či základný tip na víťaza ostávajú, čo je veľmi dôležité.

Pri tenise si tradične môžete staviť na presne skóre jednotlivých gemov a pri hokeji nájdete aj zaujímavú stávku na presný výsledok, vrátene predĺženia či nájazdov. Osobne som sa s podobným tipom ešte nestretol a je to pre mňa novinka. Denne na vás čaká viac ako 200 LIVE zápasov, pri ktorých môžete zveľadiť vaše finančné konto. Navyše, ak ste zaregistrovaný na stránke www.synottip.sk, vybrané zápasy si môžete vychutnať v priamych prenosoch. V porovnaní s Tipsportom či Fortunou je ich síce oveľa menej, no treba brať do úvahy to, že SYNOT TIP je stále veľmi krátko na slovenskom trhu.

Vernostný program Benefit Klub

Vytvoriť si svoje hráčske konto je takisto veľmi praktické a výhodné. Jeho vytvorenie je bezplatné a po jednoduchej registrácii na stránke www.synottip.sk získate automaticky 200 BENEFIT bodov.

Spomínané body sú veľmi vítane, keďže za každých 25 bodov získate 1€. Okamžite tak na váš hráčsky účet bude akoby pripísaných o 8 eur viac. Následne sami získavate body za podané tikety a ich počet stále zveľaďujete. Aby tých výhod nebolo málo, po nazbieraní 50 BENEFIT bodov získate voľný tiket v hodnote 5€ úplne zadarmo. Body získava každý stávkar individuálne, pretože veľmi záleží od vášho vkladu i od „úrovne“ zákazníka. Po registrácii sa okamžite stanete bronzovým zákazníkom SYNOT TIPu a pravidelným tipovaním sa môžete prepracovať až do pozície zlatého zákazníka. Za získané body môžete ľubovoľne podať stávku s minimálnym kurzom 5, a tiež si navýšiť svoju eventuálnu výhru o niekoľko percent.

Tipovanie cez mobil

Stávková spoločnosť SYNOT TIP svojim klientom ponúka ešte väčší komfort vďaka pohodlnej mobilnej aplikácii. Tú je možné voľne stiahnuť’ z internetovej stránky spoločnosti na základe načítania QR kódu. Aplikácia je vhodná pre smartfóny s operačným mobilným systémom iOS a Android. Prostredníctvom mobilnej aplikácie ste tak stále online a podať plnohodnotný tiket môžete prakticky kdekoľvek a kedykoľvek.

Vklady a výbery

Aby sme mohli skutočne začať tipovať, treba do hry najprv vložiť istý obnos peňazí. Vo svojom hráčskom účte kliknete na “Vklad na S-konto” a následne si zvolíte spôsob, ktorým prevediete peniaze.

Platbu môžete zrealizovať prostredníctvom platobnej karty alebo štandardným bankovým prevodom z vášho účtu. SYNOT TIP myslí aj na tých zákazníkov, ktorí nemajú založený bankový účet. Tí si môžu dobiť svoje konto v hotovosti priamo cez samoobslužný terminál použitím Benefit karty na zbernom mieste.

Ten radostnejší proces, teda výber peňazí uskutočníte takisto prostredníctvom bankového prevodu. Ešte predtým ale musíte vyplniť sekciu Žiadosť o výplatu. „Pri prvotnom vyplácaní výhry žiadame klienta o zaslanie naskenovaného alebo prefoteného Občianskeho preukazu na adresu, resp. e-mailovú adresu z dôvodu preverenia plnoletosti klienta,“ píše sa na oficiálnej stránke stávkovej spoločnosti www.synottip.sk.

Autor recenzie: Mgr. Miroslav Kováčik

Skúsený dlhoročný stávkar, ktorý vyštudoval žurnalistiku na Filozofickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave. Aktívne sleduje svet tipovania a športu. Okrem recenzií sa venuje aj analýzam zápasov a prispieva na odborné športové servery.