Stávková kancelária Tipkurz.sk od Tiposu

mm

Náhľady

Kurzové stávky

šport na tipkurz od Tiposu

LIVE stávkovanie

Live stávky tipkurz.sk

Stávková kancelária Tipkurz patrí na Slovensku medzi menej známe stávkové spoločnosti. Patrí spoločnosti Tipos, ktorú poznáme predovšetkým vďaka žrebovaniu číselných lotérii. Okrem toho ale ponúka aj kvalitné a plnohodnotné stávkovanie športových zápasov. Okrem tipovania športových zápasov ponúka aj stávkovanie na virtuálne športy, čo určite každý privíta. Pri tipovaní s Tipkurzom sa môžete spoľahnúť na rýchle a spoľahlivé vyplatenie výhier i garanciu bezpečnosti. Webová stránka stávkovej kancelárie ponúka aj praktické live výsledky, kde si môžete pozrieť ako sa darí vašim favoritom.

Náš tip: Stavte si vo Fortune za 30 € bez rizika prehry! Keď netrafíte, do 24. hodín dostanete váš vklad späť!

Vyberte si

Kurzová ponuka | Virtuálne hry | Možnosti tiketov
Uvítací bonus | Vernostný bonus | Kurzový bonus
LIVE stávky | Rýchla stávka | Tipovanie cez mobil
Vklady a výbery

Kurzová ponuka Tipkurzu

Kurzová ponuka prakticky zahŕňa všetky druhy športov. V porovnaní s inými stávkovými kanceláriami je síce skromnejšia, no určite sa z nej dajú vyberať kvalitné zápasy. Okrem základného tipov 1X2 si vyberiete zo špeciálnych stávok ako: stávka bez remízy, handicap, presný výsledok zápasu, počet gólov, bodov a gemov v zápase, kto dá prvý gól, čiastočné tipy na jednotlivé polčasy, priebeh určeného zápasu (polčas/zápas) alebo pár/nepár.

Malým mínusom je webová stránka, ktorá je spravená podľa môjho názoru neefektívne. Pokiaľ si chcete vybrať zápasy cez internet, musíte sa preklikávať cez jednotlivé súťaže, čo vám zaberie veľa času, a tiež sa v tom horšie orientuje. Narážam na to, že sa vám naraz neukážu všetky možné zápasy konkrétneho, čím sa vám ľahko stane, že na nejaký zápas zabudnete alebo ho jednoducho prehliadnete.

Virtuálne hry

Spoločnosť Tipos je predovšetkým známa vďaka číselným lotériám, kde osud vášho tiketu závisí iba od šťastia. Možno aj z tohto dôvodu Tipkurz ponúka aj tzv. virtuálne hry, ktoré sú tiež viac-menej tiež o šťastí. Napriek tomu sú veľmi populárne, keďže za nimi tipujúci vidí šancu ako rýchlo zarobiť nemalé peniaze.

Celkovo nájdete až 4 druhy virtuálnych športov. Tradične si môžete staviť na konské dostihy, preteky chrtov, futbalové zápasy a tiež plochu dráhu. Virtuálne športy sú k dispozícii 24 hodín denne s výnimkou ranných pondelňajších hodín, ktoré sú určené pre krátku technickú prestávku systému.

Možnosti tiketov

Ako väčšina stávkových kancelárii aj Tipkurz ponúka svojim klientom niekoľko možnosti ako podať svoj tiket. Tou najzákladnejšou je sólo stávka, ktorá obsahuje iba jednu stávkovú príležitosť.

Najčastejšie sa ale používa tzv. stupňovaná stávka, ktorá pozostáva z kombinovania rôznych zápasov. Nárok na výhru máte v prípade, ak sa na vašom tikete nebude nachádzať prehraná stávková udalosť.

Špeciálnym typom stávok sú skupinové tikety. Ich princíp spočíva v rozložení zápasov do viacerých skupín, z ktorých vám následne musí vyjsť určitá kombinácia, ktorú si sami zvolíte. Najčastejšie sa využíva dvojitý, trojitý a štvoritý systém.

Svoju eventuálnu výhru môžete vyšperkovať tutovkami, no ich výsledný kurz nemôže byť väčší ako 24. Rovnako ako pri stupňovaných stávkach je výška minimálneho vkladu v hodnote 0,50€.

Výška maximálnych výhier netradične závisí od typu konkrétnej stávky.

  • Pri sólo stávke je to v čistom 650€.
  • Pri stupňovaných stávkach 2-5 tipovaných udalostí 1500€.
  • Pri stupňovaných stávkach 6-24 tipovaných udalostí je to iba 4000€.

LIVE stávky

Stávková kancelária Tipkurz na svojej oficiálnej stránke takisto ponúka aj populárne LIVE stávky. Už na začiatku treba spomenúť, že veľkým mínusom je, že tipujúci nemajú k dispozícii stream zo zápasu, čo je rozhodne škoda. Keď sa ale pozrieme na ponuku športov, negatívny postoj vás hneď prejde. Každodenne sa môžete tešiť na bohatú porciu zápasov z futbalových trávnikov, ľadových plôch, tenisových kurtov či basketbalových paluboviek.

Vybrať si môžete z veľmi podobných tipov, ktoré sme uvádzali už v sekcii „Kurzová ponuka“. LIVE stávky je možné tipovať ako sólo stávky alebo tiež ako stupňované stávky. Pri neuskutočnení stávkovej príležitosti alebo v prípade skreču pri tenisových zápasoch a podobne, stávková spoločnosť Tipkurz považuje stávku za neplatnú. Prijatú LIVE stávku nie je možné na rozdiel od predzápasových stávok stornovať.

Rýchla stávka

Zaujímavosťou je aj tzv. Rýchla stávka. Pokiaľ máte nejaké zápasy, ktoré chcete prioritne sledovať, kliknete na „hviezdičku“ a zápas sa vám automaticky zaradí medzi vybrané. Následne sa vám po kliknutí na tlačidlo „Rýchla stávka“ vyskladá váš tiket z kurzov zastúpených v základnom stĺpci. Tam sa zobrazujú spravidla kurzy na víťaza zápasu, víťaza jednotlivých periód alebo na handicap. Pokiaľ si vyberiete tip 1, okamžite sa na váš tiket pridajú aj ďalšie tipy na favorita zo zvyšných vybraných zápasov. Či sa ale následne rozhodnete tiket podať je samozrejme na vás.

Uvítací bonus až 10 €

Pomaly sa už stáva akousi povinnosťou, že stávkové kancelárie novoregistrovaným klientom ponúkajú na začiatok vstupný bonus. Inak tomu nie je ani v prípade stávkovej kancelárie Tipkurz. Po úspešnej registrácii uskutočníte na vaše hráčskej konto prvý peňažný vklad. Práve jeho výška je pri udeľovaní uvítacieho bonusu kľúčová. Ak si na konto vložíte 5€ váš bonus bude v hodnote 100% vkladu, teda 5€.

ODPORÚČAME: Najvyšší vstupný bonus aktuálne ponúka Tipsport a to až do výšky neskutočných 4 000 EUR!

Maximálna výška bonusu je 10€. Ten je možné využiť v priebehu 30 dní od jeho pridelenia. Ak ho dovtedy nevyužijete, automaticky vám prepadá. Ak nie ste fanúšikom hazardných hier ako poker a podobe, táto informácia vás príliš nepoteší. Uvítací bonus je totiž nutné rozdeliť spravodlivým dielom medzi sekciu „Kasíno“ a „Športové stávky.“ Z toho vyplýva, že bonus 10€, ktorý môžete získať do konca roka 2015, bude rozdelený na kasínové hry (5 eur) a na športové udalosti (5 eur).

Vernostný bonus

Kým uvítací bonus je určený len pre nových klientov stávkovej kancelárie, vernostný bonus môže získať úplne každý. Počas každého kalendárneho mesiaca zbierate body za sólo stávky a stupňované stávky. Tie však musia mať výsledný kurz minimálne v hodnote 1,50. Čím vyšší kurz, tým viac bodov získavate.

Pri stávke za 1€ môžete získať za jeden tiket maximálne 30 bodov. Ten ale musí mať výsledný kurz väčší ako 50. Maximálna možná hodnota bonusu je každý mesiac 150€. Tie ale získate vtedy, ak v priebehu uvedeného časového obdobia získate až 65 000 bodov. Kompletný rozpis prideľovania bonusu nájdete na oficiálne stránke, keď si v pravej časti stánky kliknete na sekciu „Vernostný bonus“.

Kurzový bonus

Aby tých bonusov nebolo málo, oplatí sa spomenúť ešte jeden. Je ním kurzový bonus, vďaka ktorému môžete získať isté kurzové zvýhodnenie. Podmienkou je pridať na svoj tiket minimálne 4 stávkové príležitosti, pričom ani jedna z nich nemôže mať menší kurz ako 1,50. Keď dodržíte tieto pravidlá, váš výsledný kurz si vylepšíte o 10%.

Výška zvýhodnenia priamo závisí od počtu pridaných zápasov. Keď pridáte až 16 zápasov, samozrejme každý s minimálnym kurzom 1,50, váš celkový kurz získa kurzové zvýhodnenie 100%, teda sa akoby zdvojnásobí.

Tipovanie cez mobil

Stávková spoločnosť má pre svojich klientov aj ďalšie výhody.

Ak si chcete podať plnohodnotný tiket, stačí vám len mobilný telefón. Stačí keď si stiahnete mobilnú aplikáciu, ktorá podporuje mobilné zariadenia s operačným systémom Android.

Ak ste zákazníkom spoločnosti Telekom, môžete využiť aj jednoduchú možnosť, ako sa k herným aplikáciám dostať – poslaním SMS s textom “TIPOS” na číslo 123.

Kurzové stávky je možné uzatvárať aj prostredníctvom krátkych textových správ a to výhradne prostredníctvom mobilného telefónu s registrovaným telefónnym číslom. Najprv sa však musíte zaregistrovať prostredníctvom prázdnej SMS na číslo 3388, čím dostanete aj ďalšie pokyny. Potom zašlete na rovnaké telefónne číslo SMS v tvare INFO, a tak dostanete aktuálnu kurzovú ponuku. Na záver si vyberiete zápasy z ponuky, zadajte výšku vkladu a pošlite svoj tip na 3388. SMS tipovanie je tak možné nie len vo Fortune, ale aj Tipos ponúka tento typ stávkovania.

Vklady a výbery

Svoj vklad na hráčske konto môžete uskutočniť hneď niekoľkými spôsobmi. Tým najľahším a najrýchlejším je prevod peňazí prostredníctvom platobných kariet Visa Electron, Visa, MasterCard a Diners Club (služba CardPay). Takisto je k dispozícii aj klasický bankový prevod cez: TatraPay (Tatrabanka), SporoPay (Slovenská sporiteľňa), PlatbyVUB (Všeobecná úverová banka), Poštová banka, OTP Pay (OTP Banka), Unicredit bank a ČSOB. Pomerne nezvyčajným variantom je aj SMS platba, ktorá je dostupná pre zákazníkov vybraných štandardných mesačných programov spoločnosti Slovak Telekom, a.s.

Pokiaľ si bude vašu výhru chcieť vybrať, je potrebné postupovať nasledovane. Kliknite na možnosť „Moje výhry,“ zadajte sumu ktorú chcete vybrať a peniaze sa vám v priebehu niekoľkých dní presunú na váš bankový účet, ktorý ste zadali pri registrácii.

Autor recenzie: Mgr. Miroslav Kováčik

Skúsený dlhoročný stávkar, ktorý vyštudoval žurnalistiku na Filozofickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave. Aktívne sleduje svet tipovania a športu. Okrem recenzií sa venuje aj analýzam zápasov a prispieva na odborné športové servery.